bukareszt

(5 wyników)
  • Planuję wyjazd do Rumunii. Zamierzam zwiedzić Budapeszt(co według was warto zobaczyć?) a następnie pojechać do Konstancji. Jakie jest zaplecze noclegowe ? Czy można jechać "w ciemno" jeśli chodzi o noclegi ? czy warto brac namiot ? Jak bardzo różni się ten kraj (i czy wogóle) od obiegowych opinii ("nasi" rumuni) ? Zamierzam wyjechać pociągiem z Krakowa o 22,40 - będę na miejscu w środku nocy - ok.25,50 - gdzie się udać o tej porze ?? pozdrawiam wszystkich Maciek
  • Szukam informacji na temat wypoczynku nad Morzem Czarnym w Rumunii.
  • Zydowski system zniewolania narodow. Zydowski potop. Przez wieloletni okres miedzynarodowe a szczegulnie amerykanskie zydostwo budowalo z wielkim powodzeniem dymna zaslone holokastu. Z poza tej zaslony kreowali obraz o sobie jako humanitarni ludzie, ktorzy (i tylko oni) tak wiele ucierpieli w czasie wojny. Dlatego teraz zasluguja na specjalne przywileje. W tym samym czasie nabywali z finansowa pomoca Israela stacje telewizyjne, gazety, czasopisma, i wytwornie filmowe...
  • Czy ktoś mógłby mi opisać najtańsze sposoby na podróż do Turcji? Nie chodzi mi o bezpośrednie autobusy (chyba, że ktoś znalazł jakieś poniżej 600 zł.) ani o połączenia typu: "wsiądź do pociągu, kup bilet do granicy, na granicy kolejny a zaraz za jeszcze kolejny, jak nie zdążysz to daj kanarowi w łąpę, nam to się udało - zabrało nam to tylko 60 godzin podróży, wydaliśmy 15,34$ i byliśmy traktowani jak szajbusy, ale przecież jesteśmy podróżnikami" itd. Chodzi mi o pogodzenie w m...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się