Forum   choroszcz

choroszcz

(28 wyników)
 • Niechże już urząd marszałkowski zgodnie ze swoimi kompetencjami nada szpitalowi patrona Piłsudskiego i odwali od tej zasłużonej placówki. Nikt nie zna dnia i godziny kiedy trafi do szpitala bez klamek - nawet jeśli byłby to nawet Marszałek.
 • Policjanci z Choroszczy zatrzymali pijanego ułana, który jadąc na koniu, najpierw pobił przechodnia, a potem groził mu, że szablą utnie głowę W niedzielę w Choroszczy odprawiono specjalną mszę, podczas której poświęcono zwierzęta. Na nabożeństwo przybyło wiele osób z domowymi i gospodarskimi zwierzakami. Byli też tam ułani na swoich koniach. Już po uroczystościach - wieczorem - miejscowi policjanci dostali wezwanie od mężczyzny, który został pobity przez grupę osób ubranych w wojskowe mu...
 • "Aktualny" plan zagospodarowania to fałsz (zresztą który? Ten na stronie internetowej jest sprzed 2001 roku, inny jest w urzędzie, a inny w Dzienniku Urzędowym). Graficzny plan wyłożony do publicznego wglądu w 2001 roku też był inny. To co się dzieje w tej materii to skandal. I nie ma na to mocnych. Burmistrz i jego świta, bo tak należy ich nazywać, rządzą i dzielą jak przystało na władzę z byłej epoki. Liczę, że elektorat pozna się w końcu na oszustach i zmieni tę ekipę. Obywatele Cho...
 • Bardzo dobry artykuł!!!To pierwszy jaki znalazłam na temat historii Choroszczy. Wszystkim kojarzy się to miasto tylko ze szpitalem, a przeciez jest tam tyle pieknych miejsc! Dobrze, że ktos pokazał jak jest naprawdę. Dzięki!!!
 • Choroszcz(10)

  Byłam w ostatnią niedzielę w Choroszczy, zachęcona opisem letniego pałacyku Branickich w przewodniku i Muzeum Wnętrz. A po wjeździe do Choroszczy- kierunkowskaz na pałacyk, jak się okazało po pojeżdżeniu w kółko, odwrócony w drugą stronę. Sam pałacyk zamknięty na głucho, bez żadnej informacji... Szkoda, że tak ładne miejsce jest tak zaniedbane i kompletnie nie reklamowane.
 • To prawda że w Polsce nie ma uregulowań jeśli chodzi o odory, które w tym wypadku mogą określać różne zapachy, nie tylko smrody. lisia ferma w okolicy Choroszczy zatruwa życie ludziom, co do tego nie ma wątpliwości, a lisi smród? Byłam świadkiem, jak jadąca autobusem 103 dziewczyna ledwo zdązyła wysiąść z autobusu aby ... zwymiotować, po tym jak "zapach" dotarł do autobusu...
 • No cóż, może przyszły prezyden będzie bardziej zaradny i jego przydupasy, bo po tym już nie można się niczego dobrego spodziewać. Jeszcze rok meczarni, ale jakoś wytrzymamy:)))
 • Jasne - psychiatria dziecięca jest nierentowna - zdecydowanie lepiej kalkuluje się sądowa - kasa płynie jak rzeka z różnych źródeł. Pan Dyrektor zapewne jest dumny ze swoich poczynań. TO SKANDAL!!! Współczuję i personelowi - już byłemu i rodzicom i lekarzom w poradniach, którzy nie mają dokąd odesłać dzieci w trudnych sytuacjach.
 • Dziekujemy Panie Premierze!
 • Mam pytanie odnośnie szpitala w Choroszczy?Czym sie różni Klinika Psychiatrii od pozostałych oddziałów psychiatrycznych?
 • W ostatnią niedzielę byłem na komunii pod kościołem w Choroszczy,bo ochrona nie chciała mnie wpuścić z kamerą do środka, bo to dzieci rozprasza. Ale jakbym zapłacił 50 zł. to by wpuścili i dzieci by sie nie rozpraszały. Co za durne wymysły!!!!!!!! To jest skandal.
 • Jakże sie cieszę. Ten artykół powinien być wydrukowany na wielkim formacie i powieszony na każdej tablicy ogłoszeń w kazdym sołectwie a w Gminie Choroszcz w szczegolnosci / wiecie dlaczego / . IKEA wybudowała fabryukę. Firma Szwedzka i co ... ? Nie zabrali nam ziemi , nie zniszczyli polskości ? Więcej dali prace mieszkańcom Orli , Bielska Podlaskiego ...Gdy Polacy bronia swego , przed najazdem obcych to informuję : NASZYM KRAJEM JEST JUZ EUROPA .NASZĄ OJCZYZNĄ POLSKA. JESTEŚMY EUROP...
 • kto zawinił?
 • "ABW zatrzymała Bubla i odesłała do Tworek. Zatrzymanie ma związek ze prowadzonym w Białymstoku śledztwem, dotyczącym upowszechniania treści antysemickich i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych w wydawanych przez Bubla pismach." wiadomosci.onet.pl/1446470,11,item.html Kiedy pozostali polacy-katolicy-patryoci do psychiatryka???? :)))))))
 • ciekawe kto ich w tę akcję wpuścił,bo o kase tu chodzi o bezpieczeństwo w blokach się boją w takiej wsi,he,he puszki po piwie pod oknami bloków się przewracają,a karki przed klatkami stoją i śmietniki kopią, he,he
 • wczoraj i dziś na Dworcu PKP w Białymstoku odbyły się imprezy po nazwą Dni Techniki Kolejowej, a dziś pod Teatrem Węgierki była wystawa Auto z Porannym, czy ktoś z was był na tych imprezach ??
 • Z pietyzmem... jak fabrykę na Orzeszkowej i kamienice na Branickiego? Coś tu pachnie, jak to ktoś napisał, gumką od majtek.
 • miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35235,2502296.html Jezu, że takich debili pod wodę puszczają: gania idiota po lekarzach i jeszcze zły jest. Jak kretyn z z bolącymi stawami pcha się do samolotu to odrazu wieśniaka do Choroszczy. art. napisany beznadziejnie bez znajomości rzeczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się