Forum   konopnica

konopnica

(17 wyników)
 • Genialny pomysł :) Na tym skrzyżowaniu jeszcze tylko świateł brakuje - tak poza tym jest super :) Poraża brak konsekwencji - budowanie mostu w Kamieniu za grube miliony a potem rozkładanie rąk w kwestii odpowiedniej infrastruktury drogowej i wpuszczanie kierowców w wąskie gardło w Konopnicy. Ci, którzy codziennie jeżdżą drogą krajową nr 19 doskonale wiedzą, że dołożenie kolejnych świateł na wylocie z Lublina (po tych na skrzyżowaniu z Al. Jana Pawła II) to będzie koszmar - i tak tworzą się ko...
 • To co jest tu napisane to wielka bzdura,a Jan Kołodziejczyk jest naprawde dobrym radnym.I bardzo dużo zrobił dla Zemborzyc.Jeśli chodzi o światło zostało zrobione tylko tam ponieważ miało biec także do cmentarza ale niestety niektórzy miezkańcy się niechcieli zgodzić na to.A sala gimnastyczna w Zemborzycach powiina powstać a nie wodociąg ponieważ we wszystkich szkołach z terenu gminy jest sala gimnastyczna aby nie ma w Zemborzycach.
 • I slusznie. Nie po to wybrali ludzie wójta,zeby teraz mial sie jakas woda przejmowac.Nie ma wody?-kopac studnie,nie chce sie wziac lopaty do rak?-biegac do rzeki z nosilkami i wiadrami.To jest tak jak baran rzadzi ludzmi zamiast byc przewodnikiem w swoim stadzie.
 • Jest fajnie. Zapadła decyzja powodujaca opóźnienie terminu budowy obwodnicy przez Konopnicę o kolejne 2 lata. Osobiście uwazam, że sprawcą całego bałaganu jest niefasobliwy wójt gminy, który lekceważył tę nieuniknioną przecież inwestycję. Kto poniesie konsekwencje za kilkuletnie utrudnienia w ruchu, być może spowodowane tym wypadki drogowe i znaczny wzrost kosztów inwestycji (nowe plany, wydłużenie trasy, wzrost cen)? Ta decyzja to również kolejne ważne ostrzezenie dla ewentualnych in...
 • "Panie Wojewodo czy został Pan poinformowany przez GDKiA o występowaniu na trasie proponowanej przez GDKiA /wariant 4-5/ siedlisk ptaków zagrożonych całkowitym wyginięciem?"
 • Żydek nie ma żadnych szans. PSL - owi już dziękujemy. Fajnie było, ale się skończyło.
 • CZY STRACIMY PIENIĄDZE NA BUDOWĘ OBWODNICY DLA MIASTA? Narastający konflikt przy wytyczeniu zachodniego odcinka obwodnicy Lublina może doprowadzić do wycofania środków, które miały zostać przeznaczone na jej budowę. Protestują m.in. mieszkańcy Konopnicy, przez którą przebiegać ma przyszła droga. – Musimy wyburzyć tam ok. 20 budynków. Ich lokatorzy otrzymają od nas wysokie odszkodowania. Tymczasem powstał komitet, do którego wstąpiło blisko 1500 osób, który nie chce budo...
 • obwodnicy nie chcą, kanalizacji też. kasa przecieka przez palce.a im remizy się chce. przecież to wszystko jest chore.
 • Wygląda na to, że korki na Al. Kraśnickiej pozostaną na długo męczącą codziennością. Władze gminy Konopnica używają wszelkich wybiegów aby nie dopuscić do budowy obwodnicy.
 • Tusek-chytrusek nie pozwoli, żeby swoich zadowolić. Na tak małą inwestycję jak obwodnica Tomaszowa Lubelskiego nie chcą dać pieniędzy, to co tu mówić o takiej giga-inwestycji jak obwodnica Lublina? Najpierw trzeba solidnie zainwestować w tereny, które mają niebawem wrócić do niemieckiej macierzy.
 • Kloccie sie dalej, a pieniadze niech uciekaja do Rzeszowa, Radomia i Bialegostoku. Oni takich problemow nie maja i szybko beda wiedzieli na co unijne pieniadze przeznaczyc. Ze tez 400-tysieczne miasto nie moze sobie poradzic z kilkuosobowa miescina. Z ostatnich doniesien wiadomo, ze obwodnica ma byc ukonczona w 2009 roku, ciekawe czy do tego roku bedzie chodziaz plan. A jak bedzie to jaka bedzie mial liczbe porzadkowa? Pietnasty? Czy moze jeszcze lepiej.
 • Mam nadzieje że podobna sytuacja bedzie w Gminie Kamionka ,tutaj także dopisano do list wyborczych kilkadiesiąt osób ,wyrok w sprawie gminy Kamionka 06,02,2007
 • Brawa dla drogowców!!! nareszcie konkretne podejście do sprawy.
 • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=25001178&v=2&s=0
 • i bardzo dobrze !!! niech te wiejskie obiboki nie blokują obwodnicy dla 400 tyś. ludzi !!!!! typowe durne wsiury z czworaków !!!!
 • ... wylazły spod śniegu! Czy nikt ich nie widzi, strach jeździć, a już dojeżdżając do niektorych wyższych uczelni(np. z ul. Akademickiej do AR) można koło urwać i stracić...Może niech każdy wpisze tu te najbardziej niebezpieczne ulice ku przestrodze. No i dla odpowiedzialnych za stan dróg w mieście Lublinie. Może coś zaradzą?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?