Forum   poczdam

poczdam

(3 wyniki)
  • Słuchajcie pierwszy tydzień sierpnia mogę wykorzystać na wyjazd. Zastanawiam się czy Praga (już tam byłam i jestem nią zachwycona, w dodatku mam tan nocleg za darmo) czy Berlin, w którym jeszcze nie byłam. Możecie mi doradzić? Co jest ciekawego do zobaczenia w Berlinie oprócz słynnych imprez?
  • Mam prośbę - planuję wycieczkę do Berlina i poszukuję wszelkich informacji o tym co można i warto zobaczyć, ale mam na myśli przede wszystkim miejsca rzadziej uczęszczane, mniej utarte szlaki, o których nie zawsze można przeczytać w przewodnikach. Np. słyszałem o nieukończonej linii metra - czy można zwiedzać podobne miejsca? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
  • Właśnie, po przeharowanym lipcu, sierpniu i wrześniu, pojawił się cień szansy na parę dni wolnych w październiku. Mam wielką ochotę wyskoczyć do naszych zachodnich sąsiadów - a co sobie będę żałować;). Czy możecie mi, drodzy forumowicze, polecić jakieś ciekawe miejsce do zwiedzenia stosunkowo niedaleko od granicy w Świecku (100-200km) - to przy wersji pesymistycznej, że będę musiała tego samego dnia wrócić nach Hause. Albo, przy wersji optymistycznej, gdy zostanę na jedną noc, to ...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?