Forum   cieszanów

cieszanów

(5 wyników)
  • O tym jak dojechac to cisza. Przecież wszyscy uczestnicy są z Cieszanowa i okolic ! Prawie Woodstok ... Ale prawie robi wielką rożnicę !
  • Pomysl na impreze dobry. Jednak dodam kilka minusow; - pomimo patrolu policji , kilka samochodow z mlodymi ludzmi mknelo bezkarnie zatloczona ulica Mickiewicza z nadmierna predkoscia. ( w ub.roku doszlo do tragedii ) - brak workow na smieci na ulicy - spozywanie piwa bezposrednio na ulicy przez bramami okolicznych domow, czyli w miejscu publicznym - mieszkancy ulicy byli narazeni przez 3 dni na ogromny halas, moze nieco oddalony stadion bylby lepszym miejscem na organizowanie konce...
  • nie tyle rzeszowianie skarżą się na to, co inni zapominają, że Breakout Festiwal był jakoby fundamentem CRF. nie zmienia to jednak faktu, iż jest to jeden z najwspanialszych festiwali z czym wszyscy się chyba muszą zgodzić. :)
  • Zadne z niego bohater....ot zginal w pracy, jaka byl wyjazd do Iraku...Bral za to pieniadze ..wiec szkoda go jak kazdego czlowieka.... ale nie naleza mu sie honory i zaszczyty !!!!!!
  • Hehehe kolejny "strzał w dziesiątkę" w wykonaniu naszego speca od kreowania wizerunku i promocji miasta :) Jak zwykle na czas, a nawet z wyprzedzeniem. Wszystko dopięte na ostatni guzik i z rozmachem :) Nie wiem już czy władze miasta wzorują się na urzędnikach urzędu marszałkowskiego, czy też na odwrót. Ostatnio huta szkła Krosno i okoliczne huty straciły możliwość dotacji na rzecz organizacji wystawy na miedzynarodowych targach wyrobów szklanych bo ... urząd "ni mioł" czasu ...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się