danych

(5 wyników)
  • Hej kobitki! W zwiazku z malymi porzadkami na forum probuje zrobic tak, zeby wszystkim bylo latwiej, i zebysmy trzymaly sie w kupie [bo jak to "ktos" kiedys powiedzial "kupy" nikt nie ruszy]. Piszcie tu o tym, ze chcecie byc au pair w Belgii, Holandii, Dani, pytania, odpowiedzi, rady, etc... Nie zakladajcie nowych watkow. Pzdrf Mia
  • Czytałam, że robisz zakupy w Sutton. Gdzie mieszkasz? Czy to fajne miejsce? Ja będe w styczniu niedaleko Sutton (bede chodziiła tu do szkoły). Daleko jest do Londynu, czy w ogóle łatwo tam się dostać? Zawsze marzyłam, żeby zwiedzić to miasto. Czy bilety za przejazd są drogie (autobus czy inne). Proszę o odpowiedź, jeśli będziesz miała czas. Dzięki z góry, pozdrawiam serdecznie :) Pa
  • Mam pytanie odnośnie greataupair... Czy któraś z was szukała sobie lub wyjechała do rodziny wybranej z tej właśnie strony? hMmm i właściwie jak działa ta strona? Najpierw się rejestruje (co jest bezpłatne, tak?), a jak chcę być członkiem (czy coś w tym stylu) to wtedy ponoszę jakieś koszty? Bo już sama do końca nie wiem jak to jest... pozdrawiam:)
  • I jak, juz jestescie na miejscu? Jak sie podoba??? Gdzie jestescie summer au- pairs?? Moja kolezanka wlasnie jutro jedzie do Londynu, ja natomiast za tydzien do Belgii - tez sie okazalo wlasnie ze do zamku (anulka7 nie tylko ty masz takie szczescie :PPPPPPPPPPPPPP) Z jednej strony juz sie nie moge doczekac, z drugiej troche sie denerwuje, bo rodzinke znalazlam przez internet, mam pilnowac czworki dzieci (na zdjeciu widac, ze to male diablatka - mowie o nich pieszczotliwie, acz z ...
  • znalazlam rodzinke francuska ktora szuka operki na wakacje na miesiac,tylko 15 godzin tygodniowo i dlatego zamierzaja nic nie placic operce co o tym myslicie? napisali ze sa powazna rodzina a mnie sie to wydaje smieszne ale moze tylko mnie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się