danych

(8 wyników)
  • biznes.onet.pl/dyrektorka-banku-zatrzymana-pod-zarzutem-ujawnieni,18543,3104141,1,news-detal
  • Co myślicie o akcji"weryfikacja"? Jako pracownik kasowy jestem tym przerażona!! Każdy klient stoi po 10 minut przed okienkiem! Jeszcze ile się od niego nasłucham.... A najwięcej nasłucham się jutro w pracy czemu to nie było żadnych produktów... A skąd mają być skoro całą energię przeznaczam na tłumaczenie klientom dlaczego muszą mi wypełnić formularz, a po co im to, a oni nie chcą... Tracę całą werwę sprzedażową na takie gadanie. Może jest jakiś lepszy sposób żeby pogodzić porządkowanie...
  • ZORBIK(6)

czy macie ostatnio róniez problemy z wydrukowaniem gotowych formukarzy z ZORBKA??? czy już tak teraz będzie zawsze, że będziemy klepac (na czystym formularzu z Zornika) wszystkie dane klienta ręcznie?????!!!
  • "4.Dlaczego na stronie nowego zz nie jest podane kto jest we władzach.Wymieniono tylko przedtawiciele jakich pionów weszli w skład zarządu zz. 5.Dlaczego protokolant podpisany na jednym z dokumentów związkowych nie figuruje w Outlooku? 6.Dlaczego skałdka członkowska jest tak "podejrzanie" niska? Wiem, że się czepiam i chciałbym, żeby te związki to było coś z czego można byłoby być zadowolonym, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości, bo nie napisałem tego po to, aby Was zniechęcić do za...
  • Co sądzicie na temat zmniejszenia planów. Z tego co do mnie doszło to będą jeszcze mniejsze w nastepnym kwartale. Bank bardzo zaostrza kryteria kredytów. DRD podwyższyło bardzo punkty i negatywów już łamać nie można. Portfel zły. Obcinają gdzie się da żeby jak najmnej kredytów udzielać - bo kase na Ukraine pompują (już ponad 100mln USD i podobno jeszcze pójdzie) Najgłupsze jest to że tną na własnym podwórku bo nieudzielając kredytów sami pod sobą dołki kopią i popadają w kryzys. BO np ni...
  • czesc, przeraza mnie to co piszecie. dostalem zaproszenie na rozmowe rekrutacyjna jako specjalista.... jaka kwote netto moge podac na rekrutacji? naprawde jest tak zle ? Jarek
  • Witam. Poszukuję materiałów na temat tego banku. Chodzi mi przede wszystkim o oddziały częstochowskie. Może ktoś z Was ma jakieś materiały na ten temat (np. personel, struktura zatrudnienia)? Pozdrawiam :-)
  • Czy ktoś może mi powiedzieć jaką premie otrzyma pracownik z wykonanie danego procentu premii w I kwartale 2008 ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się