Forum   alergia na słońce

alergia na słońce

(5 wyników)
  • U dziecka wystąpiła mega alergia na słońce - czerwona buzia (ręce, nogi), na dotyk gorąca i "twarda". Dziecko (3 lata) jest bardziej senne i marudne niż zwykle. Czy alergię na słońce w ogóle da się leczyć (czy łagodzić) homeopatią? Przed nami wyjazd nad morze, a później przeprowadzka do słonecznej Hiszpanii :( Nie wiem, jak będziemy tam funkcjonować ..
  • Czy znacie jakieś metody na alergię na słońce? Lekarze rozkładają ręce, mówią unikać słońca, ale nawet spacerować sie nie da bo od razu wysypuje sie na rekach , balsamy z 50 nie pomagaja.....pomocy.
  • czy znacie jakieś skuteczne leki na tą przypadłość oprócz profilaktyki oczywiście? już się martwię co bedzie działo się w tym roku
  • Czy ktoś może mi wytłumaczyć, jaki jest mechanizm powstawania swędzącej wysypki "od słońca"? Czy w skórze powstają jakieś toksyczne produkty? Obrona przed poparzeniem? Co się w tej skórze dzieje? Mnóstwo ludzi to ma. Ja - od dzieciństwa, najbardziej na dłoniach i stopach, generalnie na całym ciele wystawionym na słońce. Po kilku dniach przechodzi, potem opalam się już normalnie. Wiem dobrze, jak działa układ odpornościowy, ale za cholerę nie mogę wykoncypować, skąd się bierze to cholerstwo. C...
  • Czy ktoś zna jakieś naturalne metody ( skuteczne) na alerie na słońce? Próbuje noni, witamin, beta karotenu itp....na razie nic nie pomaga. Może ziółka?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?