Forum   detektywa

detektywa

(8 wyników)
  • [b]Bzdury! [/b]Licencja, po co licencja. Sherlock Holmes nie miał licencji.
  • Dzięki wam dostałam bardzo dobrą ocenę zprojektu o Detektywie!!! Dzięki=))
  • Co sadzicie o tym? Kontrowersyjny to byl, ale SKUTECZNY. A to sie powinno liczyc najbardziej. Ponizej tekst z gazety. Krzysztof Rutkowski nie może pracować jako detektyw, grozi mu także kara pięciu lat więzienia. Wszystko przez kowbojskie metody działania Zakaz prowadzenia usług detektywistycznych wydała prokuratura w Bytomiu, która w poniedziałek przedstawiła byłemu posłowi zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności trzech osób i działania bez koncesji. - Detektyw powinien za...
  • pierwszy!
  • ktos z was pracuje, albo ma znajomego, ktory pracuje jako detektyw? mam propozycje i nie wiem co o tym sadzic:) wyslalem CV troche dla jaj;) czy to powazna praca? dobrze platna? niebezpieczna?
  • Do redakcji: "Jeśli przekonasz swojego przyszłego bezpośredniego przełożonego, że bez ciebie dalsze funkcjonowanie działu stoi pod znakiem zapytania - to połowa sukcesu".- czasem moglibyście się zastanowić co piszecie!, Jak człowiek który nigdy nie pracował w danej firmie i nie zna realiów, ma w taki sposób przekonać przekonać pracodawcę. Potem kandydaci wypisują w listach motywacyjnych takie głupstwa, o któych piszecie w artykule "jak nie pisać listu motywacyjnego"
  • czy znacie agencje: www.intercen.pl/wybierz.php ktora oferuje nie tylko nauke w szkolach ale legalna prace np. w UK czy Irlandii? czy kotos korzytał z ich usług? na co należy zwaracać uwagę?
  • dylemat(5)

    Zatrudniłem się na wakacje w firmie ochraniającej pewien hipermarket i zaproponowano mi posadę detektywa sklepowego (łażenie po sklepie, udawanie klienta i szukanie złodziei), ale powiedzieli że jeśli nie chcę to będę pracował jako zwykły ochroniarz stojący/chodzący przy kasach.Za detektywa jest 4,5/h netto + premie a za ochroniarza 4zł.Jednak wydaje mi się że ta pierwsza jest bardziej męcząca (poza tym że można kupić coś w punkcie gastronomicznym).Zaznaczam że chciałem tylko zarobić so...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się