Forum   dok

dok

(6 wyników)
  • Kolejna odsłona akcji "sukces w stoczniach". Skandal jest porównywalny do historii z Katarczykami. Tu jest jeszcze gorzej. Wtedy potencjalny kupiec był jeden i towarzysze z minissterstwa wychodzili ze skóry by mu pomóc. Tutaj było dwóch chętnych: jeden z własnymi pieniędzmi, drugi zadłużony po uszy. Temu drugiemu państwo dało jeszcze dodatkowe pieniądze i sprzedało dok. A nie powinno się tym zainteresować poza Unią także i CBA?
  • Znowu Gdańsk ratuje d... Gdyni...Ale niech tam,niech pracują...
  • Panie Leszku! Przestań Pan głosić swoje prawdy. Są one na poziomie dziecka z przedszkola. Poza tym jak widać życie Pana niczego nie nauczyło i dalej Pan prawai o prywatyzacji jako panaceum na zrujnowaną polską gospodarkę.
  • A zakładowy kapelan nie może poświadczyć transmisji za "co łaska"? Zaraz, zaraz. A czy wszystkie zakłady posiadające ponad pięciu pracowników mają kapelana? Nie? No to biegusiem odpowiednia ustawa!
  • jeśli rolnik kupi grunt po 2007r. i będzie chciał go sprzedać póżniej z zyskiem to? Ma zapłacić podatek? A ile będzie wynosił ten podatek-19%. Zastanawiamy się czy jest sens kupić siedlisko w Polsce pod agroturystykę . Może lepiej to zrobić u Słowaków w górach po sasiedzku?pz gospodarka.gazeta.pl/podatki/1,25044,3430725.html
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?