Forum   doktoranckie

doktoranckie

(8 wyników)
  • Może ktoś z Was ma doświadczenia w tym względzie, więc proszę o pomoc. Wiem, że przysługuje w takiej sytuacji (zgodnie z ustawą o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki) urolp szkoleniowy w wymiarze 28 dni roboczych na przygotowanie obrony rozprawy doktorskiej. Czy to jest 28 dni na cały czas pisania pracy? Czy potrzebne jest skierowanie przez pracę na studia?
  • jak w temacie. dodam ze na studiach doktoranckich otrzymuje sie stypendium, ktore nie jest opodatkowane. czy po studiach przysluguje zasilek dla bezrobotnych??
  • Za dwa lata koncze studia magisterskie w Polsce na politechnice (elektronika,telkomunikacja). Mam zamiar wyjechac potem na Ph.D do US. Mam tu wieksza czesc mojej rodziny, wiec mi pomoga finansowo. Chcialbym sie dowiedziec jak to wszystko wyglada formalnie? Co trzeba zalatwic, jakie papierki, z kim gadac, itp. Kto z was byl w podobnej sytuacji? Pozdrawiam!
  • Za te chwile wzruszeń i radości, które dostarczali nam chłopcy Pana Kazimierza, żaden życzenia nie będą zbyt małe. Panie Kazimierzu, życzę Panu przede wszystkim zdrowia i abyśmy wspólnie doczekali się znów naszych piłkarzy na imprezie takiej jak mistrzostwa lub olimpiada
  • Czy ktos moze się podzielić swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o studia doktoranckie w Polsce? Mam propozycje od promotora podjecia takich studiow i ciagle sie waham...
  • skończyłam studia doktoranckie i uzyskałam stopień naukowy dr nauk humanistycznych w zakresie historii co dalej ??? warszawskie uczelnie jak narazie nie odpowiadają na moją ofertę, czy warto się uczyć ??, czy ten tytuł to tylko satysfakcja.
  • Czy będąc na studiach doktoranckich na UW (dzienne) da się pracować na etacie czy to nie możliwe? Nie chodzi mi o jakieś prawne odpowiedzi tylko czy starczy na to czasu, bo na pierwszym roku nie ma stypendiów :( Z czego tu żyć?
  • Właśnie obroniłam magistra z kierunku Zarządzanie w finansach i bankowości.Co trzeba spełniać i jakie praktyki odbyc(ile one trwaja???)aby moć zacząc uczyć w szkolach wyzszych???jesli ktos wie prosze o informacje.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się