Forum   funduszy inwestujących

funduszy inwestujących

(8 wyników)
  • Seksizm czystej wody. Spróbujmy sobie wyobrazić odwrotną sytuację. Fundusz preferującyy firmy w których zatrudnia się jak najwięcej facetów. Feministki wpadły by w amok i rozwaliły go w pył.
  • Jakie fundusze akcji polecacie? Wynoszę część środków z GPW.
  • czyli wszystko czarno na białym. średnio 7.3% od '98? nie zapominajmy jaka wtedy była inflacja i oferty lokat. FUNDUSZE SĄ NIC NIE WARTE, dzięki samcik i opiekunie :)
  • Co sądzicie o inwestowaniu w fundusze żywnościowe w obecnej sytuacji na rynkach finansowych. Zachęca do tego znany amerykański, starszy wiekiem, analityk giełd towarowych -Jim Rogers. Jakie mamy fundusze na runku Polskim oferujące tę formę inwestowania?
  • Investor Bułgaria i Rumunia Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (Investor Bułgaria i Rumunia FIZ lub Investor BiR FIZ) został utworzony i jest zarządzany przez Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. www.investors.pl/investorBiR.php?f=glowna Fundusz będzie inwestował przede wszystkim w akcje spółek prowadzących działalność w Bułgarii lub w Rumunii. Dotyczy to spółek, które są notowane na giełdzie lub przygotowują się do wejścia na giełdę. W tym celu Fundusz również stymul...
  • witam wszystkich forumowiczów,a w szczególności axela.Zastanawiam się nad wyborem funduszu? zysk i ryzyko? Czy bezpieczna inwestycja-odwieczny dylemat.
  • Sprzedają w kraju, kupują za granicą Przedstawiciele towarzystw funduszy inwestycyjnych (TFI) nie kryją, że to ich zlecenia sprzedaży akcji stoją w dużej części za ostrą przeceną na parkiecie. - W ostatnich dniach trzy-cztery razy wzrosła wartość zleceń składanych przez klientów chcących wycofać pieniądze - przyznaje anonimowo członek zarządu dużego TFI. - Do ludzi z pewnym opóźnieniem zaczyna docierać smutna prawda, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni spadków na giełdzie stracili nawe...
  • Witam i proszę o poradę. Jaki fundusz i w co lokujacy moglibyście polecić mi na obecną chwile. Z góry dziękuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się