Forum   doradca inwestycyjny

doradca inwestycyjny

(4 wyniki)
  • Witam, Posiadam rozwiązane zadania egzaminacyjne z I etapu od roku 1997 do marca 2010 plus pytania/zadania z rekomendowanych książek. Posiadam także szczegółowo rozwiązane zadania z II etapu (do maja 2010) plus ponad 120 wybranych rozbudowanych zadań z odpowiedziami z rekomendowanych książek polsko i angielskojęzycznych. Oprócz tego mam w swoich zbiorach opracowania, skrypty z analizy fundamentalnej, finansów przedsiębiorstwa, zarządzania portfelem, ekonomii ... (materiały z kursu na dorad...
  • Z czym to się je, ile mozna stracić, ile zyskać. Czy warto?
  • Komisja Papierów Wartościowych i Giełd przeprowadza egzaminy na doradcę inwestycyjnego, które kosztują 1200 zł. Czy ktoś może wie czy po zdaniu takiego egzaminu łatwo jest znaleźć pracę?
  • Czy ktoś z obecnych przcował jako doradca przy funduszach inwestycyjnych. Jak taka współpraca wydląda w praktyce (teoretycznie umowa-zlecenie). Czy da się z tego wyżyć i czy warto w to się angażować. Jak długo współpracuje się z firmą matką i czy nie jest to trochę tak jak w firmach typu Amwey. Błagam poradźcie.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się