Forum   drogi w polsce

drogi w polsce

(3 wyniki)
  • [u]"Zdaniem Wojciecha Malusiego z Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Budownictwa nie należy się denerwować, bo uwagi dotyczą dróg, które jeszcze nie zostały oddane do użytku"[/u] ???? Nie nalezy sie denerowawac, ze na kazdym kroku panstwo jest rąbane na grube miliony/mialiardy? A co z opoznieniami oddania drog do uzytku publicznego? A co z tymi oszustwami, ktore nie zostały wykryte? Przeciez, te drogi bedzie trzeba za chwile remontowac...ehhh, na prawde szkoda słow, ale czego się można spod...
  • Oplata za transport sa przeciez zalezne od tonazu. Jezeli "taki" az tak bardzo niszczy drogi, oplata musi byc proporcjonalnie do tych zniszczen. Oplata rosnie proporocjonalnie do zniszczen a nie do tanazu. Np. 5 miesiecy takich ruchu takich ciezarowek na autostradzie wybudowanej przez Kulczyka oznacza, ze nowa autostrade trzeba wybudowac. No i teraz moznap policzyc wysokosc oplaty. Prawdopodobnie nie bedzie oplacac sie uzywania tych pojazdow w Polsce.
  • Nasi zdolni przywódcy z obecnego reżymu szumnie zwanym rządem planują wprowadzić winiety na większość dróg w Polsce. Pieniążki następne zabiorą ( z podatku drogowego im nie wystarczy) a autostrad jak nie było tak nie będzie. System przedpłat już przerabialiśmy.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się