Forum   fizyka techniczna

fizyka techniczna

(12 wyniki)
 • Witajcie:) Mam taki dylemacik życiowy. Dostałam się na fizykę techniczną na polibudzie, ale rodzice proponują mi 3,5-rocznego inżyniera z logistyki(płatne studia). Nie oczekuje, że dostanę jasną odpowiedź, bo to moja decyzja, ale chciałabym was prosić o wymianę opinii, spostrzeżeń i doświadczeń, które mogą mi pomóc w podjęciu decyzji:.)Dodam może coś o sobie. Jestem osobą leniwą, w szkole średniej kiepsko mi szło, bo przeciw wszystkiemu się buntowałam. Byłam w klasie humanistycznej, zdawałam...
 • Czy fizyka techniczna lub medyczna są bardzo trudnymi kierunkami, czy jest po nich praca, myślę o fiz. medycznej lub technicznej (o specjalności związanej z medycyną) a jestem po biol-chemie i zdawałem biologię rozsz. (bardzo dobry wynik) i matmę podstawową. Gdzie uczą najlepiej? Jak z pracą? Pozdrawiam
 • Myślę nad studiowaniem fizyki technicznej - a co wy sądzicie o tym kierunku? Łatwo się dostać na PW? A trudno utrzymać? Czy znajdzie się po tym dobra praca, najlepiej w zawodzie? A, jeszcze jedno - czy można po fizyce technicznej na polibudzie uczyć w szkole? Wystarczy jakiś kurs pedagogiczny, czy jak to jest?
 • Dobry wieczór Mam pewne pytanie. Co sądzicie o studiowaniu i przyszłości po fizyce technicznej? Nie jest to tak popularny kierunek jak automatyka/robotyka lub elektronika, ale po nim również można dużo(tak przynajmniej propaganda pisze).Zapraszam do dyskusji.
 • Witam! Zastanawiam się nad kierunkiem: fizyka techniczna spec. inżynieria biomedyczna. Lubię fizykę i przedmioty ścisłe, biologię... Jednakże część moich znajomych odradza mi ten kierunek mówiąc: 'szkoda życia... i nie ma gwarancji, że znajdziesz po tym pracę'. Jak jest naprawdę?
 • Wybieram się na PWr na fizyke techniczną, ale nie wiem czy to do końca dobry wybór.. Jedni mówią, ze na PPT nie warto iść, bo później nie ma pracy, inni że wręcz przeciwnie, a Wy co o tym myślicie? Może jest tu ktoś, kto studiuje na tym kierunku i mógłby coś więcej powiedzieć.. Pozdrawiam :)
 • Ktoś się wybiera na coś takiego? Wiecie co można po tym robić? Słyszałem, że ostatnimi czasy FT staję się coraz bardziej przydatna w medycynie i nie tylko... Piszcie!
 • witam, jak jets na fizyce technicznej? jak po niej z pracą? i gdzie ją studiować? warszawa, wrocław, kraków?
 • Myślicie że jest szansa na dostanie się w drugiej rekrutacji?? Zawsze było mniej chętnych niż miejsc, a w tym roku nie wiem co się stało, ale mnie nie przyjęli. ;/
 • Czy moż mi ktoś udzielić informacji jak się ten kierunek studiuje. Dostałam zawiadomienie o możliwości studiów na tym kierunku - w ramach wolnych miejsc, bo składałam na ten wydział - tzn. fizyki i informatyki stosowanej z chęcią dostania się na informatykę stosowaną. Cieszy mnie fakt , że mnie przyjęli, więc proszę o radę czy zaryzykować i pójść na tę fizykę techniczną? Mam jeszcze takie pytanie: jak jest z możliwością przenoszenia sie np. po roku na inny kierunek/wydział. Będe b...
 • Ktoś się wybiera na coś takiego? Wiecie co można po tym robić? Słyszałem, że ostatnimi czasy FT staję się coraz bardziej przydatna w medycynie i nie tylko... Piszcie!
 • Kto wybrał takie studia?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?