Forum   samodzielną

samodzielną

(3 wyniki)
  • Siedzę sobie na bezrobociu :( i nudzi mi się. Brak mi kasy na kurs, więc pomyślałam o samodzielnej nauce,ale nie wiem od czego zacząć . Ktoś coś może doradzi?
  • Interesuja mnie zarobki samodzielnej księgowej, raczej nie wchodzi w rachubę biuro rach.Chodzi mi o firmę, która ma swój dział księgowości. Chciałabym zmienić pracę, jestem księgową od 7 lat, pracuję w firmie średniej wielkości prod.-handlowej, studia SGH, podyplomowe Rachunkowość, niestety słaba znajomość angielskiego. Na jakie zarobki mogę ewentualnie stawiać (niektórzy pracodawcy moga zadać takie pytanie i po prostu nie wiem na ile się wycenić:)) Dopiero chcę zacząć szukać, jak ...
  • Apel do osób prowadzących działalność gospodarczą,(rozliczających się z US na zasadach ogólnych)którzy samodzielnie prowadzą całą księgowość. Jak radzicie sobie z ciągle zmieniającym gąszczem przepisów w rozliczeniach z US (podatek dochodowy VAT) Dotychczas wszystkie te sprawy prowadziło biuro rachunkowe, ale chcąc obniżyć koszty chciałbym to robić sam, tylko obawiam sie ewentualnych błędów - z jakich książek lub poradników korzystacie.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się