Forum   bezpieczna

bezpieczna

(10 wyników)
  • ktos korzysta? może cos polecić? czy jest to w ogóle bezpieczne? będe wdzięczna za każdą opinię :)
  • Czyli wychodzi, że jeśli ważny jest dla nas roaming na terenie UE to jednak najlepszą opcją na chwilę obecną jest T-mobile, zarówno jeśli chodzi o połączenia głosowe jak i transmisje danych (tutaj jako jedyni oferują sensownej wielkości pakiety).
  • A ja gupi myślałem, że PiSior podpalił już WSZYSTKIE fronty, nie ostał się żaden i jak na prawdziwego maniakalnego piromana przystało gaszenie chciał pozostawić innym... (czyli wszystkiemu winnej PO oczywiście;) Tymczasem pozostały jeszcze dwa ale najważniejsze: wojna ze wszystkimi obywatelami, tymi co mają (jeszcze) oszczędności i tymi co biorą kredyty. Na koniec szalony PiSior pozostawił sobie pewnie deser - wojna z własnym zapleczem... ale będzie jazda, pewnie nie może już się...
  • Amerykańskie nieroby niech lepiej wezmą się do roboty. Nauczyli się życ na koszt świata poprzez drukowanie dolarów i kradzież technologi.
  • Cytując rzecznika banku, można spokojnie wyinterpretować złą wiarę banku. Skoro bankowi zależało na tym aby odzyskać pieniądze od Semaxu, z tym większą pasją sprzedawano obligacje, aby można było uzyskać zaspokojenie wierzytelności właśnie z przesyłanych kwot od obligatariuszy! Poza tym jak słyszę "całkowicie bezpodstawne" od razu mnie pusty śmiech ogarnia :D p.s. czy nie czas na pojawienie się prawa, które będzie przewidywało solidarną odpowiedzialność "doradców" i "przedstawiciel...
  • kurde a jak tak lubie ostre żarcie
  • Inspekcja Weterynaryjna od poczatku krzyczała, ze ustawa niezgodnia nie tylko z prawem unijnym lecz i zdrowym rozsądkiem. Ale czy w tym kraju ktos bierze pod uwage glosy rozsadku? Chory kraj - chory sejm - chora ustawa. Że tez to wszystko jeszcze kupy się trzyma ????????????????
  • Jak to jest mozliwe ze nia mam programu antywirusowego w komputerze, tylko wykorzystalem zabezpieczenia Windowsa /ktore juz byly w nimm/ i do tej pory /juz 2,5tygodnia/nic nie wchodzi.
  • Najwyzej, najdalej, najszybciej...zero troski o przyrode, a potem skutki beda podobne jak z pustynia gobi (burze piaskowe nawet w Pekinie) i rzalosne proby naprawiania sytuacji. Ale to pewnie za jakies 20-30 lat.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się