Forum   estończycy

estończycy

(3 wyniki)
  • Gorąco kibicowałem Estonii w jej zamiar przyjęcia euro. Estonia to maleńki kraj ale jak się spojrzy jak jest super zorganizowany to aż .. szkoda ze Polska tak nie potrafi. Polecam troche zdjec na estonia.com.pl. Chyba, ze sa inne serwisy o tym wspanialym kraju.
  • Brawo Estończycy - tak się to robi - polskie ciołki uczcie się. Zamiast machać szabelką i zrażać do siebie i Niemców i Rosjan powinniśmy podnieś na potęgę zagrożenia dla środowiska płynące z realizacji zmierzeń Nord Stream (a po cichu lobbować za kolejną rurą przez terytorium Polski). Przecież ten gazociąg to czysta polityka, kontrola nad rurą (np. możliwość zakręcenia jej na swoim terytorium) daje większą władzę niż 100 tarcz antyrakietowych. A propos dlaczego słabości administracji Obamy...
  • my Polacy w 99,9999 % chcemy Euro z wyjątkiem mojej osoby. Uważam, że Państwo pomimo sojuszów i związków musi mieć swoją walutę - to podstawa istnienia Państwa ! Ale oczywiście 99,00 % Polaków czeka na zniesienie wiz wjazdowych po USA i czekają na nich ... min. zmywaki i inne " atrakcyjne " miejsca pracy ! Ja zostaję sam w Polsced bo pozostałe 0,99999 % ludzi wyjeżdża do innych krajów !!!! Taka jest moja wizja Polski najbliższych lat ! Życzę sobie powodzenia !!! ( dziękuję !)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się