Forum   eubea

eubea

(3 wyniki)
  • Chciałabym odpsrzedać super wakacji na wyspie Eubea w hotelu Holidays in Evia, gdyż z powodów osobistych nie możemy z mężem udać się na wyczekiwany urlop. W niedzielę mąż miał wypadek motocyklowy i leży połamany w szpitalu, a w piątek 03.09 wykupił dla naszej rodzinki wymarzone wakacje:( Podaję szczegóły: biuro ITAKA , hotel Holidays In Evia 3,5 gwiazdki oraz 4 gwiazdki – śpi się w 3,5gwiazdki, a wszystkie posiłki w 4 gwiazdkach. Wersja All inclusive – 3 główne posiłki, 2 x przek...
  • Czy coś wiecie na temat Evii-Eubei, zwłaszcza: -plaż... -kempingów (dotarłem do informacji, że takowe są, ale może ktoś z Was miał osobiście przyjemność (lub nie~) gościć tam osobiście? -rozrywek i przyjemności przyrodniczo-krajoznawczych... -rejsy, promy??? Arwenko, Bebiak, Gale i inni - "pomożecie" ?
  • ... i płyty przybliżające regiony Hellady. Jednak to co przyniosłam dziś i cieszy mnie najbardziej (znające mnie osoby wiedzą hihi) to te piękne plakaty :) pozwalające marzyć i planować kolejne podróże... A skąd to wszystko mam: otóż w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywają się (jak co roku) Targi Turystyczne, na które zapraszam. Trwać będą jeszcze jutro i w sobotę, jest specjalne stoisko, na którym wystawia się Grecja :)
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się