Forum   głodówka lecznicza

głodówka lecznicza

(8 wyników)
  • Drodzy forumowicze ja uważam, że wszystkie dolegliwości związane są ze złą dietą - czy zamiast stosować leki nie lepiej pogłodować sobie troszkę?... Jeden dzień w tygodniu ,albo trzy dni raz w miesiącu głodówki opartej tylko na wodzie (albo urynie) cudownie podreperuje nasze zdrowie. Ja wczoraj skończyłam 14-dniową głodówkę i przez następne 14 dni będę z niej bezpiecznie wychodzić . Czuję się fantastycznie !
  • Chcę sobie zrobić taką 23-dniową i nie wiem jak to jest z tą świadomością. Mam pracę umysłową do wykonania. Nie wiem, czy zacząć teraz czy w lipcu.
  • czy macie jakieś opinie na temat stosowania głodówki leczniczej w przewleklych chorobach: Oto informacje na co głodówka pomaga: - zapalenie stawów, reumatyzm, podagra, - astma, - Ciąża, - Bezpłodność, - Choroba Bechterowa, - Żylakowate rozszerzenie żył, - Choroby weneryczne, - Nadciśnienie i niedociśnienie, - Choroby oczu, - Zaburzenia hormonalne u kobiet, - Żółtaczka, - Choroby żołądka i jelit, - Kamnica żółciowa i nerkowa, - Choroby gruczołów wydzielania wewnęcznego, - C...
  • Co sądzicie na temat głodówki leczniczej? Czy ktos z Was stosował? Szukałam cos na ten temat na forum, ale znalazłam wypowiedzi tylko jednej osoby, która połączyła głodówke z urynoterapią. Ja osobiście chce przeprowadzić głodówkę na wodzie. Na początek 3-dniową.
  • Czy ktoś z Was próbował leczyć przewlekłe zapalenie żołądka za pomocą głodówki leczniczej?
  • Słyszałam i czytałam, choć nie znam żadnego przypadku osobiście, ze wiele osób które zastosowały głodówkę leczniczą, np. wg dr Dąbrowskiej, pokonało chorobę, bez nawrotów. Wierzę w naturalne metody, dobrze byłoby usłyszeć ze komus sie udało, ze nie wyniszczył i nie osłabił organizamu ale wręcz przeciwnie, obronił. Jesli znacie takie przypadki osobiście, albo moze Wam sie udało, napiszcie proszę. Pisze w imieniu swoim (nowotwór złośliwy tarczycy) i kolezanki (nowotwór złośliwy nerki).
  • Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z głodówką leczniczą? www.glodowka.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się