Forum   globalną gospodarkę

globalną gospodarkę

(4 wyniki)
  • Zwiększenie popytu w Chinach wymaga zmiany świadomości Chińczyków swoich praw i powstania tam związków zawodowych, które mogłyby spowodować wzrost płac. Pociągnęło by to za sobą spadek opłacalności importu Chińskich produktów i wzrost ich jakości. Jednak tak jeszcze się długo nie stanie bo.... duże koncerny na to nie pozwolą. Jedynie kryzys znacznie poważniejszy mógłby w tej kwestii coś zmienić - co w zasadzie nastąpi całkiem niedługo.
  • walenie trepami w tablice a dostep do energii a problemy z woda a problemy komunikacyjne i dopiero gdzies na koncu dostep do internetu chyba ze wczesniej wybuduja elektrownie na pedaly ps juz gordony browny rozwinely rpa organizujac na jej koszt mistrzostwa pilki moznej i gdzie siem tak wyksztalcily te gordony
  • Wodzu prowadz.
  • W latach 2030 Chiny mają wyprzedzić USA, a na miejsce trzecie wskoczą Indie. Czyli przyszłość 2030 wygląda tak 1. Chiny 2. USA 3. Indie Reszty państw azjatyckich nawet nie uwzględniam. A gdzie Europa???? W 2050 Azja to już będzie GLOBAL DOMINATION.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się