Forum   inspektor

inspektor

(23 wyniki)
 • Proszę powiedzcie, co to za stanowisko i ile można na nim zarobić? Jaka atmosfera, czy są jakieś pakiety socjalne, premie? Chcę zmienić pracę i szukam info... dzięki z góry
 • Proszę o wyjaśnienie kogoś mądrego co ma wspólnego pracownik zatrudniony jako inspektor z osobą wykonującą obowiązki sprzedawcy lub kierownika.Pewnie bardzo wiele osób jest tego ciekaw bo w tym banku aby placić nam te nędzne grosze w/g zaszeregowania jesteśmy inspektorami ale do zbierania wiecznego opieprzu jesteśmy nieudolnymi sprzedawcami lub żeby było ciekawiej to chłopcami do bicia którzy zbierają cięgi jeszcze za innych.Ostatnio dowiedziałam się że pensje jakie otrzymujemy ...
 • Znalazlem w internecie oferte pracy na stanowisku inspektora w banku. Nigdy w banku nie pracowałem, alenie jest to stanowisko związane z bankowością (dotyczy raczej obsługi infrastruktury technicznej) i dlatego spełniam wszystkie oczekiwania. Wstyd się przyznać, ale nie wiem, czy inspektor, to stanowisko niższe, czy może wyższe od stanowiska specjalisty. Chciałbym też ewentualnie się dowiedzieć ile może zarabiać taki inspektor?
 • Dlaczego inspektorzy skarbowi za nasze pieniądze będą bronić interesów firm, najczęściej niepolskich, tłumacząc to nieudolnie szansą na zwiększenie wpływów? Czy taki inspektor może wystawić mandat za brak licencji? Jak udowodnić inspektorowi, że mam licencję, skoro kupiłem oprogramowanie przez internet i nie mam żadnego papierowego rachunku, ani oryginalnego opakowania? I ostatnie - czy inspektorzy znają się na linuksie? Czy za linuksa trzeba będzie zapłacić jak za "ekwiwalent płatnego system...
 • Proszę od odp które z tych stanowisk jest wyższe inspektor czy specjalista w hierarchii urzędniczej UM? I jeśli ktoś jest zorientowany jakie pieniądze można zarobić na ww. stanowiskach ?
 • Właśnie otrzymałam sms-a z jakiegoś 4-cyfrowego nr o treści: Inspektorat Terenowy Intrum Justitia otrzymał zlecenie wizyty inspektora w miejscu państwa zamieszkania. Szczegółowe informacje pod nr tel ... Czy powinnam brać na poważnie tego sms-a? Rzeczywiście otrzymuję pisma od tej firmy z żądaniem spłaty zobowiązań, ale wszystkie przychodzą listem zwykłym z elektronicznym podpisem. Bać się czy to ich kolejny chwyt, aby odzyskać kasę ???
 • [...] jak jest po niemiecku "do buzi". ROTFL!
 • Moja znajoma zamierza startować na stanowisko inspektora w służbie cywilnej w policji. Na jaką pensję może liczyć, zaznaczam, że komenda jest w niedużym mieście (30 tys. mieszkańców). Znajoma ma wyższe wykształcenie, około 3 lat stażu zawodowego. Opinie są skrajnie różne, słyszałem o najniższej krajowej, ale też o 2 tys. netto. Jak to jest?
 • alez co to ma do rzeczy? urzędnik ma za wszelką cenę łupić podatników, a że akurat tu mi się nie udało...
 • Mogli zaoszczędzić i wzorem kolegów z innych krajów (choćby Włoch czy Grecjii) google earth odpalić. Ale śmigłowca na koszt podatników im się zachciało.
 • ladne szambo, wstyd dla Polski ze inspektorzy obcego kraju przyjezdzaja na inspekcje, jak do Chin
 • ... ile moze zarabiac osoba na takim stanowisku, czy moze ktos z Was sie orientuje? Urzad miasta nie w Warszawie, chodzi o Trojmiasto, praca w referacie promocji. Domyslam sie ze nie sa to zadne kokosy, ale chcialabym poznac rzad wielkosci ... Z gory wielkie dzieki. :)
 • Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się ile można zarobić jako koordynator i inspektor produkcji w Chinach ( branża tekstylno - odzieżowa ).10 miesiecy pracy w Chinach, dwa darmowe przeloty w tym czasie.
 • No to teraz?Jak negatywne oceny dostali to won z roboty!Mlodzi, chetni i wyksztalceni i co najwazniejsze nie skazeni chorymi ukladami polityczno mafijnymi do ktorych wszystkich przyzwyczajala ekipa millera, czekaja na te prace!A te w wielu przypadkach nieuki mianowane po kolesiostwu na bruk...Albo niech ida ukladac cegly...
 • Proszę o informację odnośnie "widełek" zarobków na poszczególnych stanowiskach w administracji publicznej. Najbardziej interesują mnie zarobki inspektora (lub pracownika na równoważnym stanowisku) w mieście średniej wielkości (np Urząd Morski w Gdańsku lub Szczecinie).
 • Ile zarabia inspektor (podinspektor) w Urzędzie Skarbowym?
 • Mam pytanie,czy musze wpuszczać do domu inspektorów terenowych z banku i co oni mogą?Prosze o pomoc.Chce poprostu wiedziec co mam powiedzieć jak przyjdą,nie ukrywam że nie chce się z nimi spotkać.
 • ile mozna zarobic na takim stanowisku: Starszy inspektor w Wojewodzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego ??? wyksztalcenie rzecz jasna mgr na uniwersytecie jak myslicie jest szansa na 2 tys na reke ??
 • NIK powinien mieć prawo kontroli,jeżeli państwo miałoby choć jedną akcję. W końcu są to pieniądze podatników w tym interesie, a nie tylko tzw. menedżmentu.
 • Mam jeszcze jedno pytanie czy osoba na "robotach publicznych"ma jakis inny zakres obowiązków ( nie wiem moze raczej prace pomocnicze ?), czy robi to samo co starzy pracownicy??W takim np Urzedzie pracownik I stopnia na robotach publicznych chyba nie przejmuje obowiązków inspektora??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?