Forum   grypa szczepić

grypa szczepić

(5 wyników)
  • Zręcznie pominięto rtęć w tym artykule. Szczepionki przeciwgrypowe konserwowane są tiomersalem zawierającym etylek rtęci.
  • Jak myślicie czy można się zaszczepić na grypę w trakcie leczenia bb? Pytam bo moja zeszłoroczna grypa to było coś przerażającego i wtedy po raz pierwszy miałam przeszywające kłucia czaszki? Wydaje mi się że od tej infekcji moja bb przeszła w przewlekłą neuroboreliozę - wszystkie objawy wysypały się parę miesięcy później.... co robić?
  • ...czy nie szczepić?Pytaliście lekarza?Nasza stanowczo nakazuje żeby zaszczepić,ja narazie czekam,bo mam mętlik w głowie.Moje dzieci często chorują w zimie na zap.płuc i oskrzeli.W tym roku zaczęłam dawać oscillococcinum i esberitox ale nie wiem czy to wystarczy.Czy po szczepieniu nie będzie tak że np: te homeopatyczne nie będą działać tak jak trzeba?
  • szczepiłam się p/grypie i zachorowałam ,już 4 dzień mam wszystkie symptony grypy łącznie z katarem i temperaturą i nie wiem czy iść do lekarza ,czy dalej łykać rutinoskorbin, polopirynę i inne i czekać że przejdzie sama i czy sobie nie zaszkodzę i chodzę do pracy a może powinnam poleżeć w betach jakieś 2 dni ? co mi radzicie? pozdr.
  • wczoraj pani w aptece powiedziała mi, że lepiej się nie szczepić bo nie wiadomo jak organizm poradzi sobie z tymi bakcylami w starszym wieku, no to może na nic w takim razie się nie szczepić ?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się