Forum   komentuje miłosz

komentuje miłosz

(6 wyników)
  • Czytając opinie i prognozy przeróznych fachowcow;maklerów, analitykow ten tydzien miał być bardzo kiepski! totalna plaża i wakacje !odnoszę wrazenie, ze to "ciekawa" praca! wystarczy troche o bykach co starły sie z niedzwiedziami, o plażo-wakacjach inwestorów, troche o faktach ;belka to a stopy procentowe tamto, swieca a luka besso-hossy i tak mozna cały tydzien przeprognozować.Delficka Pytia byłaby przy nich momentami bezradna w swoich przepowieścio-prognozach.Oczywiście smie tw...
  • Panie Miłku zostanie Pan moim prywatnym doradcą giedowym. Pan pisze sprzedawać bo będzie spadać a ja zarabiam w jeden dzień na miły weekend z żoną! Tak trzymać!!! W perspektywie ostatnich 4 miesięcy buczy Pan, że koniec hossy a ja mam 20% zysku i ciągle skupuje!!! Nie wiem jak Panu dziękować!!!! Ale niech Pan się nie martwi nic nie trwa wiecznie a i jest coś takiego jak cykl koniunkturalny a więc spadki faktycznie mogą w końcu nadejść:-) Może już nawet w kwietniu:-)))
  • To sprzedawać czy kupować?
  • i znów arcydzieło. oto bezsprzeczy mistrz komentarza giełdowego... czapki z głów!
  • Byki zdeterminowane lecz zbyt słabe w dniu dzisiejszym, aby tknąc sufit luki. Rząd Belki i tak będzie!Ropa stanieje.Czy niedzwiedziom ,spekulantom ta prognoza wystarczy aby nie powstrzymywać byków? Ciekaw jestem po której stronie przyczaił się mój "ulubieniec",znany spryciarz i pieszczoch parkietu którego jestem przymusowym wierzycielem? Czyżby skrzętnie gromadził drobne aby wreszcie mi zapłacic zaległe wynagrodzenie za pracę którą juz tak dawno dla niego wykonałem?
  • jak myślicie czy to już początek bessy czy znowu zachodni kapitał spekulacyjny robi zakupy korzystajac z niskich cen?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?