Forum   hestii

hestii

(7 wyników)
  • Ciekawy case. Pamiętam te czasy. Prawo i fakty przemawiają na korzyść R.Jacha. To twardy gość. Znamienne jest milczenie łączących się PTE. Czy tym anonimowym przewodniczącym rady nadzorczej Skarbca nie był przypadkiem były prezes BRE, obecny prezes ITI, Wojciech Kostrzewa, który słynął na rynku kapitałowym, ż przestrzegał prawa i etyki "inaczej"?
  • Kolejny ranking, czekamy na komentarze głupio-mądrych świętszych od papieża. Tutaj też się będziecie czepiać, że gazeta łamie prawo, przedstawiając [b]po prostu fakty[/b]? No to jedziemy! Jiiihaaaaa!
  • Link 4 jest super tylko w reklamie.Jak zapytałem ich o cenę ubezpieczenia,to mi się beret na głowie obrócił,a samochód ubezpieczyłem przez pośrednika prawie dwa razy taniej.
  • Tylko debil wykupuje ubezpieczenie od niczego.
  • witam. zmieniłem fundusz emerytalny Z hesti na wintertuhr ale zgubiłem numer rachunku i nie został on wpisany na oswiadczenie o zmianie funduszu. czy moge byc pewny ze hestia mimo to przeleje moje pieniadze na witeruhr? teraz sie obawiam, ze te pieniadze przepadna bo nie został podany numer rachunku w hesti. prosze o pomoc bo nie moge juz spac przez to juz kilka nocy
  • Witam Alex jak żyjesz?:) Do rzeczy- mam w pracy ubezpieczenie grupowe nw w pzu, składka 65 zł. Chciałabym zmienić z różnych powodów. Przejrzałam wyszukiwarkę, wzięłam pod uwagę arferowe wskazówki, zostawiłam na stronie hestii namiar do siebie. Zastanawiam się nad Macif. Wszystko można wypełnić na stronie, ale nic tam nie napisali, ile i za co wypłacają. Co robić? Oni nie mają placówek w różnych miastach, a najbliższy przedstawiciel Wrocławia jest w Poznaniu. Co robić co robić...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się