Forum   hotelarstwo

hotelarstwo

(4 wyniki)
  • jestem mgr AE o spec hot & tur i zastanawiam sie jakie stanowisko moglbym piastowac (pomijam boya hotelowego i recepcjoniste) bo w ogloszeniach z praca straszna bieda...... (same stanowiska bez wyksztalcenia) czy oni nie potrzebuja kadr z wyksztalceniem wyzszym specjalistycznym? bo na zachodzie jest pelno pracy w hot. ale ja chce byc w Polsce,w koncu nie po to konczylem te studia by wyjezdzac.... lubie swoj kraj... ;)
  • Jak wyżej. i czy jest jakieś racjonalne wytłumaczenie tego zjawiska???
  • Witam jak kształtuje sie sytuacja w tej szerokorozumianej branży w stolicy ? Na ile moze liczyc osoba zaczynajaca prace w tej branzy ?
  • Mam zamiar wyjechać na praktyki za pośrednictwem firmy LSJ ze Szczecina na 6 miesięcy. Mam jednak wątpliwości. Na początek ma to kosztować ok 350 zł i po 50 funtów przez pierwsze trzy tygodnie. Znam angielski w stopniu średnim i nigdy nie pracowałem w tej branży. Firma ta obiecuje 40 h tygodniowo i 4,85 za h. Co Wy na to? Czy taki program ma sens bo liczę że trochę kasy chciałbym zarobić i mam nadzieję, że po tych 6 miesiącach łatwiej będzie mi znaleźć pracę na własną rękę. Jeże...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się