Forum   ińsko

ińsko

(8 wyników)
  • Brawo dla burmistrza, za to co zrobił powinno być jeszcze referendum z pytaniem: Czy jesteś za odwołaniem burmistrza? Widać że ma wszystkich głęboko w dupie i nie ważne że ludzie mają tam pola i nie chcą ich oddać a będą do tego zmuszeni. Nie ważne że dostaną za to pieniądze o wiele mniejsze niż powinni. Nie ważne że ciężarówki będą utrudniały życie mieszkańcom tej części Ińska, jakby mało jeździło tam tirów zasuwających dużo więcej niż 50 km/h. Najważniejsze jest żeby napchać swoją kieszeń. ...
  • Mam nadzieję że to mieszkaniec Ińska a nie przejezdny. Ińsku potrzebna jest dobra passa!To piękna lecz bardzo zaniedbana i zapomniana miejscowość - kiedyś stałe miejsce na wakacyjne wypady! A teraz smród brud i ubóstwo. Brak tu gospodarskiej ręki.
  • Teledysk jest znakomity. Piosenka średnia. mdosa
  • Mam zarezerwowany pobyt na ośrodku Wisola koło Ińska i chciałabym poznać opinie na temat tego ośrodka. Może ktoś chce sie podzielić wrażeniami z urlopu? dzięki za odpowiedzi.Jadę tam z 2-u miesiecznym bobasem dlatego tak mi zależy na waszych opiniach.
  • Co to znaczy, że się zrzeknie jak mu udowodnią. Wtedy to mandat mu wygasnie z mocy prawa, więc niech się teraz zrzeknie a nie mydli ludziom oczy....
  • Czy wszyscy jeżdżą z dziećmi nad morze albo w góry? Moja córka boi się fal i szumu morza i sama stwierdziła niedawno ,że woli na wakacje nad jezioro. Ma 2,5 lat. Znalazłam tylko 1 ( słownie: jedną) ofertę nad jeziorem. Polećcie jakieś inne sprawdzone. Najchętniej domki. I niedrogie.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się