interfejs

(8 wyników)
  • Tak samo jak samochody najwygodniej obsługuje sie kierownicą, tak samo myszka jest idealnym rozwiązaniem dla obsługi komputera. Nie ma i nie będzie narzędzia które pozwala obsługiwać kompa równie szybko, precyzyjnie, bez wysiłku i po 2 minutach nauki. Myszka jest po prostu rozwinięciem naturalnej zdolności do manipulowania przedmiotami za pomocą dłoni i palców - tak samo jak pędzel, pióro, nóż czy długo rzeźbiarza.
  • obawiam się, że PO TO właśnie go wnieśli, by był BATEM. wiadomo bowiem nie od dawna, że jedni od drugich kopiują, jeśli rozwiązanie się sprawdza. apple chce temu "zapobiec" każąc płacić sobie (zapewne) bajońskie sumy za możliwość skorzystania z cover flow, bo 1. przyzwyczai userów do tego sposobu przewijania, 2. ci, ktorzy sie przyzwyczają będą, jak baranki, chcieli tylko tego sposobu przewijania, bo jest efektowne i fajnie wygląda, więc w pewnym sensie zmusi to konkurencję do albo wykupu lic...
  • No to niestety fakt - Apple coraz częściej sięga po rzeczy wymyślone przez innych i chce je patentować...:-/ to nie wróży niczego dobrego...:-(( ale jak chcą się sądzić to niech się sądzą... stać ich na to na razie...:-)) nie sądzie jednak by Apple brakowało pomysłów na tworzenie zupełnie nowych rozwiązań.
  • Z Ubuntu to korzysta wiekszosc uzytkownikow Linuksa na desktopie. Nikt dzis nie babrze sie w Red Hat czy SuSE czy inne probki jesli ma Ubuntu z jego aktualna czysta organizacja i latwoscia instalacji oraz uzycia. Szkoda tylko ze umarly takie interfejsy jak Beryl ktore bija Windows wlacznie z "siodemka".
  • Zastanawiam się kogo może interesować czy ktoś szykuje kolejny update przeglądarki. Tak można pisać całe życie, wersja 3.6, 3.6.9, 3.8, 4.2, 5.5, 7,3. I co z tego? Ano nic.
  • Ludzie... wytrzeźwiejcie - EPOC nigdy nie skupiał się na czytaniu myśli. Elektrody na nim zamontowane są w takich miejscach, z których sygnał EEG najtrudniej zebrać. Emocje - owszem... ale przez sygnały odpowiadające skurczom mięśni, nie przez "myśli" z mózgu.
  • Autor nie wspomniał o jednym bardzo ważnym aspekcie zwiększającym popularność Linuxa - całkowity brak wirusów, oprogramowania szpiegującego, trojanów - tego wszystkiego co tak bardzo gnębi użytkowników Windowsa. Linux porusza się w Internecie jak czołg - żadna z pułapek ustawionych dla użytkowników Windowsa nie jest straszna. Może za wyjątkiem fishingu - ale to nie wina systemu tylko użytkownika.
  • Gdy Nokia zrezygnuje z Symbiana na rzecz innego OS (linux jakiś, a najlepiej WM) być może coś z niej jeszcze będzie. niestety, trzyma się tej padaki, może to nie jest jakiś najgorszy OS, ale jego coraz to nowe wersje i niekompatybilność "w dół" stają się już naprawdę męczące. i ten lansowany na siłę GPS w telefonach bez dotykowego ekranu... nokia zawsze była przestarzała, nic się nie zmieniło w tej materii. do roboty Finowie, bo was zjedzą ci, co zwykle jedzą pałeczkami kurczaka n...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się