Forum   chętnych

chętnych

(10 wyników)
  • Szukam osób chętnych na wyjazd do Holandii. Chodzi mi głównie o wspólne wynajęcie mieszkania, razem zawsze taniej. Planuje wyjazd na wiosnę. Mam własny samochód. Chętnych zapraszam do kontaktu.
  • ZAKŁADAMY ZWIĄZEK ZAWODOWY-SOLIDARNOŚĆ, CZEKAM NA DEKLARACJĘ, NA ILE OSÓB MOGĘ LICZYĆ...PI RAZY OKO ILOŚĆ OSÓB I NR SKLEPU .................." i w Castoramie będzie działała "Solidarność", a wtedy będziecie jako pracownicy mieli wpływ na swoje warunki pracy.
  • Gdyby PO chciało naprawdę ruszyć temat, to by przygotowano ustawę nakazującą bankom przeliczanie po kursie NBP z dnia spłaty raty. A tak mamy szum medialny i kolejny "sukces" rządu, który jednocześnie nie naraził się bankom, w wyszło jak zwykle - tak jak ze żłobkami.
  • Za absurdalnie wysokie wymagania trzeba będzie absurdalnie drogo zapłacić. www.rynek-kolejowy.pl/43274/_Beim_o_Pendolino_II_PKP_Intercity_przeplaci.htm Niestety, PKP IC zawsze w swoich przetargach umieszcza jakieś dziwactwa, które śmierdzą niekompetencją lub próbą ułatwienia życia jednemu, konkretnemu producentowi. Tym razem ptaszki ćwierkały o przychylności dla Hiszpanów, ale ci za wysoko pojechali z ceną.
  • Witam, Poszukuję sposobu na znalezienie min. 6-8 tyś. firm z całej Polski (wszystkie branże) chętnych z nami współpracować. Firma taka nie ponosi żadnych kosztów związanych z podjęciem współpracy a dodatkowo może liczyć na promocję w naszym serwisie i liczną sprzedaż swoich produktów naszym klientom. W przeciągu kolejnych 2 miesięcy ruszamy z vortalem handlowym i do tego czasu musimy zgromadzić tak liczną grupę partnerów. Może ma ktoś dobre pomysły? Pozdrawiam Michał
  • :/ Szkoda ze braknie tutaj Rabobanku. A ja osobiscie chcialbym zeby marka BPH zostala.
  • Czyżby ludzie czuli już , że III RP to potencjalny bankrut ? Dla przypomnienia - w Argentynie też się kryzys zaczął gdy zmalał popyt na obligacje rządowe.
  • Napisałam książkę. Ogłosiłam to w internecie i ku mojemu zaskoczeniu jest wiele osób które chcą ją nabyć. Na razie żadne wydawnictwo nie chce mi jej wydać a ja już dłużej nie mam ochoty czekać. Poszukuje sposóbów na samodzielne jej sprzedawanie. Nie znam się na handlu. Zastanawiam się czy możliwe jest po prostu wstawienie takiej książki do księgarni. Czy mogę stanąć z nią na bazarze?
  • Ciekawe jaka grupe trzymajaca wladze, a przejawiajaca taka troske o TVP reprezentuje Brunatny Robert?????/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się