Forum   wdrażanie

wdrażanie

(5 wyników)
  • W PONIEDZIAłEK RUSZA VI O/WARSZAWA FUNKCJONALNOść MAłA ALE JAKAś JEST SZANSE NA SUKCES TEż Są WIęC JUż WYSTARCZY żEBY WDRAżAć A PRZY OKAZJI SZANSA NA KOLEJNE ANEKSY DO UMOWY WIADOMO Z KIM
  • Byłam dziś u siebie w oddziale(jestem na macieżyńskim) i dowiedziałam się od koleżanek, że nie dostaną urlopów w związku ze szkoleniami i wdrażaniem ZSI. Wiele z nich ma male dzieci, zarezerwowane i przedpłacone wyjazdy i teraz dowiadują się, że z tego nici. Czy w innych oddziałach też tak jest? Uważam, że to już przegięcie, pracownik pracuje ciężko cały rok i odmawia mu się zasłużonego wypoczynku.
  • Czy ktoś zna zasady naboru pracowników do Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie, szczególnie do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych???????
  • Analityk finansowy szuka pracy. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmował się : -wdrażaniem planów finansowych firmy i tworzenie odpowiednich procedur. bieżącym nadzorem nad dyscypliną kosztową firmy. Analiza i rozwój systemów finansowych i rachunkowości zarządczej. Kształtowaniem i koordynowaniem procesu kontroli kosztów i wykonania budżetu w celu stałej poprawy efektywności kosztowej i przychodowej firmy. Kontrola wykorzystania majątku produkcyjnego firmy. Analiza na ...
  • Pracodawca u krórego macie podjąć pracę informuje Was, że do czasu podpisania umowy (ok. tygodnia) macie "się wdrażać" - czyli normalnie pracować - za darmo??
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się