Forum Regionalne Lubelskie Puławy
ZMIEŃ
      kazimierz dolny

kazimierz dolny

(5 wyników)
    • witam powoli rozpoczynam przygotowania do slubu i wesela.poszukuje dworku w okolicach puław, kazimierza dolnego lub nałęczowa w którym byłaby możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego na ok.85-100 osób. Dziękuje za pomoc.
    • Czy ktos wie co to jet za kościół ( umiejscowiony w pobliżu Fary), z głównego ryneczku na którym jest studnia skręca się w boczną uliczkę i można zobaczyć stary zabytkowy kościólek. Bardzo mnie zaciekawił. Kiedyś weszłam tam jako turystka i natrafiłam na mszę, wyglądała zupełnie inaczej a jednocześnie troche podobnie do katolikiej. Ktoś coś wie o tym kościele, jestem bardzo ciekawa???????? aranka88@gazeta.pl
    • W jakim terminie odbędzie się w tym roku festiwal filmowy w Kazimierzu ?
    • Witam, z grupą przyjacół chcemy wybrać się w piątek - w tym tygodniu - do Kazimierza, już uruchomiłam wątek na ten temat na innej stronie, ale mam tylko dwa liściki - bardzo miłe, ale mało w nich informacji. Chcielibyśmy pobyć tam przez cały dzień, ale nie wiemy co nas tam czeka, czy już jest bardzo jesiennie i mieszkańcy odpoczywają po najeździe turystów czy może dzieje się coś fajnego i warto: zobaczyć, posłuchać, pouczestniczyć itp. Chcielibyśmy też zjeść tam obiad - gdzie pójść...
    • to film kinematografii bodaj z Nowej Zelandii - widziałem go kilkanaście lat temu w Sybilli, fantastyczny film. I tu pytanie czy ktoś z Was ogladał? Jeśli tak to proszę o wspominki. Jak dziś pamiętam na sali było może 20 - 30 oglądaczy i oglądaczek, ile było projekcji - mniejsza o to. Utkwiła mi w pamięci piosenka nucona .... hej panie wilku która godzina.... .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się