Forum   leczenie odwykowe

leczenie odwykowe

(5 wyników)
  • 6-tygodniowe leczenie odwykowe - jak je przetrwac i jak odciagnac osobe uzalezniona od checi rezygnacji z tego leczenia w trakcie jego trwania (przed polowa)? Leczenie rozpoczeto dobrowolnie... Czy ktos z was jest po takim turnusie 6-tygodniowym? Czy on rzeczywiscie cos daje?
  • Proszę o pomoc. Sąd wydał postanowienie o przymusowym leczeniu męża z alkoholizmu. Aktualnie czeka na jego uprawomocnienie. Wyraził zgodę na odwyk w ośrodki zamkniętym. Jest bezrobotny, więc tylko wchodzi w grę leczenie w ramach NFZ. Może ktoś doradzi nam gdzie mamy kontaktować się, prawdopodobnie należy czekać w kolejce? Proszę o kontakt.
  • Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda leczenie odwykowe, ile to trwa itp???? jestem bardzo zainteresowany, nigdy się tym nie interesowałem, chcę pomóc swemu bratu> POMÓŻCIE Gdzie na terenie woj. śląskiego znajdują sie takie ośrodki słyszałem, że w Gorzycach koło Wodzisłąwia czy ktoś zna ten osrodek???
  • Mam w domu problem alkoholizmu.Czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobić żeby zgłosić chorą osobę na leczenie.Ona sama twierdzi,że wcale takiego leczenia nie potrzebuje.Co mam zrobić???
  • Jak skierować alkoholika na przymusowy odwyk w zakładzie zamkniętym? Do jakich urzędów trzeba iść i jakie formalności załatwić? Proszę o pomoc. Kasia.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?