Forum   limitu ceny

limitu ceny

(4 wyniki)
  • Chciałbym się dowiedzieć czy w przypadku pierwszego notowania akcji na GPW obowiązuje (jakikolwiek) limit ceny sprzedaży? Inaczej mówiąc, czy jako posiadacz akcji kupionych na rynku pierwotnym mogę w pierwszym dniu notowań tych papierów na GPW wystawić dowolnie wysoką cenę sprzedaży? Być może pytanie jest banalne, ale jako nowicjusz chciałbym sie upewnić. Dziękuję za odpowiedź.
  • Witam! Czy za zlecenia "przyjęte" a potem "niezrealizowane i zamknięte" pobierana jest opłata? Czy 5 złotych płaci się tylko za te które jest "zrealizowane" czy też za dyspozycję? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo w mBanku wszystkie linie zajęte ;)
  • w zestawieniu złożonych zleceń? Rozmawiałem o tym na infolinii, i mnie zapewniano, że to jest standard i że zlecenie zostanie zaraz łyknięte w przypadku spadku, po cenie ze stop lossa, ale z drugiej strony PKC to PKC. Jak to jest w praktyce? Czy nie ma niebezpieczeństwa, że akcje z limitem "stop loss" - np. 50,00zł mogą być sprzedane po dajmy na to 5 zł? Widziałem w zestwieniu zleceń kupna różnych akcji, że ciągle są aktywne zlecenia kupna za śmieszne pieniądze. I teoretycznie jes...
  • gielda(7)

    czy ktos mi powie jak uruchomic internet do kupowania akcji? mam juz wygenerowany klucz i potwierdzenie w pok, wchodze na strone sprzedazy czy zakupu ale niemoge nic zrealizowac.ptyaja o PLIK i wskazanie prywatnego klucza. dziekuje z gory!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?