Forum   ludź

ludź

(9 wyników)
  • Urodził się w sobotę i będzie miał na imię Szczęsny jakostam I z tym jakośtam jest problem ;) Pod uwagę brane są: Szczęsny Louis Szczęsny Carlos Szczęsny Felippe (chyba tak się pisze) Szczęsny Diego Nazwisko typowo polskie kończące się na -ski Poddaję pod dyskusję czysto teoretycznie :-))
  • Jak w temacie, od dłuższego czasu choruję, razem z córcią, i to mocno, z przeziębienia, przeszło na oskrzela i płuca, po kolejnym antybiotyku żadnej poprawy, bakteria mutuje i uodparnia się na leki. Teraz już dostaję taki zajzajer, że jak nie pomoże to tylko szpital, i w związku z tym obawiam się, czy kociej w końcu tego nie podłapie. Niby wiem, że ludzkie zarazki koty łapią raczej rzadko, ale skoro tak długo już te wstrętne mikroby w domu są, a kotu nie sposób wytłumaczyć, że pań...
  • O rany! Ile tu samotnych, młodych ludzi! Smutne to, i przerażające zarazem. Za naszych czasów tak nie było. Co się porobiło na tym świecie? Toż to istny "łez - padół"! W złym kierunku zmierza świat. Oj, w złym! Kiedyś samotność była (w większości) przypadłością ludzi starszych, i to nie aż w takim wymiarze jak w dzisiejszych czasach. Smutne!!! Ale musimy jakoś sobie radzić... My samotni. Może znajdzie się tu jednak Ktoś w odpowiednim wieku , kto chciałby ze mną pogadać?
  • jak taka osoba się nazywa bo wypadło mi z głowy ?
  • Bush - Tusk już niedługo. Z honorami jak dla głowy państwa. Jak człowiek sobie przypomni, że Kaczorek-premier musiał dać dodatkowy batalion żeby mu Bush w przedpokoju rękę podał, to trochę jednak się zmieniło. Wstydzić się za dziadowanie nie trzeba.
  • dedykuję wszystkim poławiaczom nieczystości w forumowym szambie małże ponoć rodzą perły w czystej wodzie a małżowiny(uszne) potrzebują do swojego rozrostu plotek i pomówień czym dają dowody od początku istnienia tego forum d_nutka
  • Albo mu wóda zwoje wyprostowała? Piłce nożnej zawdzięcza wszystko! To dzięki piłce nożnej znalazł się w Sejmie. Bredzi toto jak porypany,że będzie bojkotował mecze polskiej reprezentacji :." W tym momencie wstyd mi, że grałem kiedyś w koszulce z orłem" Znów następny debil miesza politykę ze sportem!!
  • Już sam nie wiem jak się to dzieje ale życzę przyjemnej lektury: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=45742048

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się