Forum   dużych sklepów

dużych sklepów

(8 wyników)
  • Głosowałem na Pana Panie Prezydencie i już nigdy więcej takiego błędu nie popełnie. Wstyd mi że podpisał Pan to coś co spreparowała Samoobrona i co przeczy wszelkim zapewnieniom PIS-u o planowanych ułatwieniach w gospodarce. Naprawdę wstyd mi.
  • Znowu gniot prawny przygotowany przez tych debili w sejmie. Z tego co pamietam to chyba tylko PO nie glosowala za ta kretynska ustawa.
  • >Pracownicy dużych sklepów mają dość< I co w związku z tym zrobią? ProPOnuję złożyc skargę do Dubeltuwy,on taki ludzki pan,przynajmniej z wyglądu. Chcielista donka-bronka.mata bronka-donka
  • Żeby jeszcze realizowali te założenia na które się powołują. Zwłaszcza możliwość sprzedaży lokalnym czy regionalnym producentom. W sumie dzisiaj nawet jest taka możliwość. W pewnej sieci sklepów od małego płaza... 100 tysięcy PLN. Realnie do odrobinenia za 45-50 lat. Jak Cię po roku nie wyyebią...
  • Kretynski pomysl. Im mniej zezwolen tym lepiej - wolniejsza gospodarka
  • W stałej sprzedaży posiadamy outlet Duński i Holenderski sprzedawany na kilogramy w cenie 35 zł kg/brutto ( nikt w Polsce niema tego towaru w niższej cenie). Odzież jest nowa nie używana w większości z metkami. Pakiety podzielone są według asortymentu na damski , męski. Jest to odzież wiosenna .Wszystkie worki z pakietami otwieramy , natomiast niema możliwości wybierani pojedynczych sztuk. Zapraszamy do współpracy hurtowników i duże sklepy. Przy większych ilościach duże rabaty.
  • Tylko spokojnie... Samorzady beda brac duza kase z podatkow od hipermarketow, rzad centralny juz jest rozliczany, teraz czas wziazc sie za wladze wojewodztw i powiatow, gdzie jeszcze duzo przekretow idzie niezauwazonych. A przede wszystkim rozbic kartel bankowy, ktory w zmowie zdziera z Polakow haracz tak jak niedawno TP SA.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się