Forum   serial

serial

(5 wyników)
  • o terapeutach na HBO? wiadomo już coś?
  • pytanie(14)

    Jaki macie stosunek do telewizji? Czy poprzez tv nie tracimy wlasnej tożsamości? No bo ciągle oglądając coś zwlaszcza seriale żyjemy życiem innych ludzi. Gdy to jeszcze komentujemy w pracy bądź w gronie znajomych to już wogóle podajemy się temu.
  • serial, który nieodmiennie nastraja mnie lepiej do jutra: walking dead
  • zrezygnowałam z telewizji. I tak nie oglądam. I przestałam to uważać za objaw depresji. zastanawiam się, czy to cywilizacyjny krok naprzód. Może telewizja zniknie jako medium. Chyba jednak nie mogę na to liczyć; w końcu radio wciąż istnieje. a może krok wstecz,a telewizja przeobrazi się w coś bardziej interesującego, za czym jeszcze zatęsknię. kiedyś już bylam długo na telewizyjnym poście, dużo dłużej niż wytrzymałam na diecie wegetariańskiej. Sądzę, że tym razem to krok nieodwra...
  • W końcu coś z tym zrobię. Zapisałam się do lekarza. Wszyscy zdają egzaminy, robią coś pożytecznego, a ja roslinkuję. Nie jestem w stanie sama wyjść, bo w pewnym sensie tak mi dobrze, ale włącza się poczucie winy z powodu marnowanego czasu. Źle się czuję sama z sobą z takim trybem życia. Zyję serialem,resztę dnia przekimam, ale ten pod koniec przyszłego tygodnia się kończy - co ja wtedy będę robić? Muszę wrócić wtedy do rzeczywistośći.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się