Forum   małych

małych

(179 wyników)
 • Coraz częściej obserwuję, że w małych firmach pracownicy są bardziej doceniani, zarobki często są wyższe od przeciętnych na danym stanowisku, pracownik jest lepiej traktowany, atmosfera w pracy jest lepsza, aż chce się pracować. Natomiast nie znam korporacji, w której są dobre zarobki i dobra atmosfera w pracy.
 • wciąż nie daje mi to spokoju i nie potrafię sobie sama odpowiedzieć. może na forum dowiem się czy według Was 350 zł to mało , dużo czy w sam raz za sprzątanie biur, miejsca przed wejściem do nich i prócz tego zasyfionej szatni pracowników ( budowa). praca dwa razy w tygodniu, dodam , że w czasie gdy są wszyscy pracownicy, do tego żadnej umowy ubezpieczenia - totalnie nic, tzw praca na czarno. ps .powyższy wątek powielam
 • Co wy na to? Pracuję w maleńkiej firemce. Zarabiam 1550 netto. Nigdy nie miałam podwyżki. Teraz zasadnicze pytanie 1550 netto to jest w ogóle mało czy dużo??? Czy może ani mało ani dużo???
 • Wielokrotnie spotkałem się z kultem magicznej bariery, jaką jest 3000 zł netto. Jest to wg Was kwota pozwalająca na godne życie czy nie? Podajcie województwo lub miasto, z jakiego jesteście.
 • witam mam problem bo chciałabym otworzyć sklep taki mały nie zaduży tylko nie wiem czy to się opłaca czy nielepiej poszukać sobie pracy u kogoś niż u siebie pracować. Chodzi mi ile średnio można miec na czysto, brak mi doświadczenia a i w swoim otoczeniu nie mam nikogo kto by prowadził taki sklep... określę branże - kosmetyczna. sklep naprawdę nie za duży.
 • praca na cały etat
 • Witam. W pracy na start (po 3-miesięcznym okresie próbnym) dostałem 2200 netto. Po 3 podwyżkach w ciągu 14 miesięcy pracy z 2200 zrobiło się 2600. To mało, w normie, czy dużo? Jak procentowo zazwyczaj kształtują się zarobki w przeciągu załóżmy 6 lat na danym stanowisku? Czy to jest tak, że w ciągu pierwszych 2 lat pensja znacznie rośnie, a potem już tylko podwyżki inflacyjne, czyli tak naprawdę stoi w miejscu?
 • Jak patrzę na te wszystkie fora to dochodzę do wniosku , że w porównaniu do ilości pracowników w naszej firmie ,uczestniczy nas tu niecały 1%. Czarno to widzę. Obym się mylił.
 • Nareszcie zaczyna państwo myśleć o rodzinie a zwłaszcza tej młodej z dziećmi, jako podstawowej komórce naszego narodu. Szkoda, że dopiero kryzys rodziny do tego doprowadza. Pomysł b. dobry -Gratulacje!!! Szkoda tylko, że taka instytucja jak Rzecznik Praw Dziecka nic w tej materii nie robi. Więc gdzie idą nasze ciężko zarobione pieniądze z podatków???? To nie rzecznik powinien stać na straży pracujących młodych rodziców? A gdzie konkretne działania? Jestem matka trójki dzieci i nie sły...
 • Swoje dzieci wytresuję na urzędasów państwowych.
 • Czy podatki, opłaty, prawo i koszty pracy umozliwiają uczciwe prowadzenie biznesu zwłaszcza gdy chodzi o małe firmy?
 • Forumowicze, mam taki problem. Straciłam pracę w dniu 11.09.2010, zarejestrowałam się w rejonowym Urzędzie Pracy w dniu 14.09, mam prawo do zasiłku(pracowałam dwa lata).W dniu 21.09 dostałam decyzje o przyznaniu mi zasiłku dla bezrobotnych na okres 6 miesięcy. Dziś otrzymałam jakieś świadczenie na konto(mam powiadomienie smsem, jak na konto są dokonywane przelewy), najprawdopodobnie z urzędu pracy, ale coś mi nie pasuje. Powinnam otrzymać ok 500 zł netto, a otrzymałam tylko ok 180 zł netto, ...
 • Właściwie to pytanie retoryczne, bo czuję że zarabiam za mało. Jestem po studiach wyższych na Uniwersytecie. Skończyłem rachunkowość, 4 lata doświadczenia w księgowości. Pracuję w średniej firmie. Jestem osobą "od wszystkiego". Robię Vat, Cit, podatki od nieruchomości, PCC, sporządzam pełne sprawozdania, robię różne zestawienia dla szefów. W zasadzie chyba nie ma już tematu, którego w tej firmie nie przerobiłem, szefowie wymagaja ode mnie abym znał się "na wszystkim". Pracuję po 10 godz...
 • Normalka, też zatrudniam i mam prawo wybrać kogo chce. Dlatego wyborcy PO pracy nie dostaną bo nie chce złodziei w firmie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się