Forum   w rzeszowie

w rzeszowie

(6 wyników)
  • Od jakiegoś czasu szukam pracy. Czy moglibyście podać swoje typy na firmy, w których warto podjąć prace w Rzeszowie?? Jeżeli mozna to również w kilku słowach o warunkach, zarobkach itd. Pozdrawiam
  • Wybiórczo znalezli 3 osobyi pisza jak by to dotyczylo calej Polski. Jakby autor był ornitologiem to napisal byl, ze ptaki nie lataja na podstawie obserwacji 3 kur w kurniku.
  • Przepraszam, ale jak dla mnie to jest tu dużo niejasnośći...Otóz jak mi wiadomo cały atat nauczyciela to 18 godzin, skoro ta Pani ma 27 godzin to dokladnie ma 1,5 etatu, a dokladniej 9 godzin nadliczbowych! I dziwi mnie fakt, że nikt tego dokladniej nie sprawdzil, bo jak mi wiadomo nauczyciel kontraktowy mając 18 godzin zarabia ok.900 zł, przy 27 zarobi więc przypuszczalnie najmniej 1350 zł... a ta Pani jest dodatkowo nauczycielem rangą wyższym...
  • Jestem po kursie obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC). Chcę nabyć praktyki i pozostać w zakładzie pracy który mi to umożliwi. NIE CHCĘ uciec za granicę. Nie mogę nigdzie otrzymać pracy-wszędzie słyszę to samo ... jak się Pan poduczy, to i tak ucieknie za granię. Otóż nie ucieknę, nie mam takich palnów, chcę zostać tutaj. Zależy mi na pracy w kraju, nalepiej w Rzeszowie. Czy to jest wogóle możliwe?
  • Pracuje obecnie w oddziale warszawskiej firmy w Rzeszowie zarabiam ok 1700 netto, dostałem ostatnio propozycje przeniesienia sie do centrali w Warszawie i zaoferowano mi ok 4000 netto. Problem w tym iz żal jest mi opuszczac rodzinne miastoi pakować się nieznane, ale z drugiej strony w Rzeszowie najprawdopodobniej nie ma przyszłości i możliwości kariery i rozwoju. Co w takiej sytuacji zrobić? czy mieliście podobne dylematy?
  • Mam taki problem: wysylam moje cv na ogloszenia zarowno te, ukazujace sie w gazetach, jak i na stronach internetowych i podczas gdy z ogloszen gazetowych zawsze jest jakis odzew, na internetowe nie odzywa sie nikt. Jak to jest?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się