Forum   modzelewski

modzelewski

(6 wyników)
  • Zauważmy, że to właśnie Modzelewski jest jednym z twórców obecnego systemu podatkowego. Budował go intensywnie w latach 90-tych.
  • I tak to właśnie wygląda. Fundamentalne ustawy gospodarcze buduje się pod zlecenia. Lobbing pod konkretne firmy i osoby. Żeby nie stracić, fiskus uprawia własny lobbing. Za wszystko płaci przedsiębiorca, który chce uczciwie prowadzić interes no i pracownik najemny. Ustawę o VAT buduje sie pod osobiste potrzeby Gawronika, ustawę o ZUS pod potrzeby Krauzego itd, itd. Proponuję wprowadzić nowy przepis: za każdy rok pracy w rządzie, parlamencie lub samorządzie obligatoryjne dwa lata pa...
  • Nie wierzę PO - to są hasełka na poziomie budki z piwem. Kilka dnu temu w programie TV prof. Modzelewski udowodnił prof. Gilowskiej nieznajomość finansów publicznych i prawa podatkowego. Ta zwykle krzykliwa kobieta siedziała jak struta uczennica, która nie odrobiła lekcji.
  • Należy przypomnieć, że modzelewski miał swój udział w tworzeniu tego gąszczu przepisów, w którym teraz trudno się poruszać...
  • Dobrze się stało. Wszelkie korporacje zawodowe dbają tylko o czubek własnego nosa i pełne portfele członków. Im silniejsza korporacja tym mniej fachowi i drożsi zawodowcy, którzy nie odpowiadają za najbardziej rażące błędy. Mamy takich korporacji masę - prawników, lekarzy, architektów, inżynierów, usług turystycznych - i co mniej bankructw i nieuczciwych pośredników w turystyce? Wręcz przeciwnie, coraz więcej.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się