Forum   morderstwo

morderstwo

(882 wyniki)
 • Coś potwornego: www.pudelek.pl/artykul/75366/ofoliowana_okladka_cosmopolitan_z_duszaca_sie_dziewczyna_foto/
 • CHCECIE zyc w takim kraju skrytobójczych morderstw głosujcie na Tuska a w wymiarze lokalnym na ludzi z PO wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/42428-lista-spraw-niewyjasnionych-wydluza-sie-lista-tajemniczych-zgonow-wydluza-sie-liczba-niewygodnych-dla-salonu-osob-stale-maleje
 • czy morderstwo właściciela kantoru przy ul. 11.Pułku Ułanów Legionowych sprzed kilku lat zostało wyjaśnione?
 • Na szczęście książkowe www.youtube.com/watch?v=ckfjoFqBqdc[video]https://www.youtube.com/watch?v=ckfjoFqBqdc;;ckfjoFqBqdc;;http://i.ytimg.com/vi/ckfjoFqBqdc/default.jpg;;"Schodząc ze ścieżki" Tomasz Jamroziński[/video]
 • Wyrażenie "[u]jednak[/u] kierował się zasadą in dubio.." obnaża brak wiedzy piszącego o tym o czym pisze..
 • wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Politycy-PiS-atakuja-in-vitro-to-morderstwo,wid,14721255,wiadomosc.html?ticaid=1ebb6 Gdzie konsekwencja - jak morderstwo to dlaczego nie 25 albo czapa?
 • mam nadzieję że wszyscy się naprawde sprężą i nie będie jak w przypadku Iwony Wieczorek gdzie większość sladów się rozmyła.
 • Hej Czy w którejś książce Agathy wystąpił motyw odwrotnej kolejności morderstw niż się wydawało, czyli że całą książkę myśleliśmy że morderstwo A poprzedzało B, a w końcu okazało się, że w rzeczywistości było odwrotnie i to był klucz do rozwiązania? Wydaje mi się że było coś takiego w którejś książce, ale nie mogę sobie przypomnieć w której.
 • Na pewno morderstwo, cała opozycja i media w Polsce tak mówią więc to tylko kwestia znalezienia jakichś poszlak lub przypuszczeń. No i Buzek też jest zaniepokojony.
 • Autor artykułu w Komsomolskiej Prawdzie zastanawia się czy amerykańska policja rozpoczęła wojnę z Afro-Amerykanami i jako dowód informuje, że ilość czarnych ofiar brudalności policji jest proporcjonalnie więcej niż białych. Niestety ten dziennikarz nie zauważa, że ilość czarnoskórych ofiar morderstw też jest proporcjonalnie duuużo większa niż innych grup etnicznych, co może tłumaczyć więcej aktywności policji w czarnych dzielnicach. Jeśli popatrzymy na ostatnie 10 morderstw w Baltimore, t...
 • Tyle w temacie. Kropka.
 • Z dwóch morderstw tego w Rybniku i w Łodzi to pierwsze jest bardziej tragiczne. Drugie to właściwie nieszczęśliwy przypadek - taki na jaki niestety jesteśmy wszyscy narażeni w miejscach publicznych, w pracy. Paradoksalnie my bardziej, bo nasze miejsca pracy nie sa tak dobrze strzeżone jak biura poselskie. Biuro w Łodzi miało domofon, kamerę i strażnika na portierni, a główni odwiedzający to członkowie PiS.
 • chciałbym wiedzieć czy ktoś poza panem Rosiakiem został w Polsce ostatnio zamordowany z pobudek politycznych?
 • W dniu jutrzejszym, zleceniodawca morderstwa, za wykonanie którego osobiście zapłacił 40.000 zł będzie przewodniczył posiedzeniu RM. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców na posiedzenie RM. Posiedzenie będzie prowadził zleceniodawca zabójstwa którego dobrze znacie, ten z plakatów wyborczych ,,Kocham Opole,, - bo i tak was opolanie z pieniędzy opier.............!
 • Za www.polityka.pl/swiat/tygodnikforum/1517648,1,surowe-kary-dla-zabojcow-plodow.read "Rennie Gibbs została oskarżona o morderstwo, ale zbrodnia, którą rzekomo popełniła, w niczym nie przypomina zwykłego zabójstwa. Teraz grozi jej dożywocie w więzieniu w stanie Missisipi, a powodem jest urodzenie martwego dziecka. Obrońcy praw kobiet ostro protestują przeciwko coraz częstszemu karaniu matek za śmierć dziecka. To nowa fala kulturowej wojny o aborcję – biją na alarm amerykańskie organ...
 • Wyraźnie dał do zrozumienia, że zna adresy posłów i ich rodzin, co są jego zdaniem przeciwko górnikom. Będą mordowac? Bić? Czy to już nie jest groźbą karalną? M.
 • wiadomosci.wp.pl/title,Tragiczna-pomylka-lekarzy-zabili-zdrowe-dziecko,wid,14017316,wiadomosc.html Dla mnie pozbycie sie dziecka w 32 tygodniu ciazy to morderstwo.Jestem zszokowana,ze wogole w tym miesiacu robi sie aborcje.Nie chce nikogo oceniac bo rozne sa powody i tragedie.Jedyne co mi sie nasowa to to,ze Bog jest nie rychliwy ale sprawiedliwy.Chciala miec tylko zdrowe dziecko,to teraz nie ma zadnego.Z tekstu wy...
 • samobojstwo jest morderstwem, a tak...to szczegolnie do tych, ktorzy sie oszukuja, ze dobrze by bylo, zeby sie usuneli z tego swiata, to wszystkim bedzie lzej...niech sie usuwaja, ale niech pamietaja, ze nikomu nie pomoga dokonujac zwyklego mordu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się