mozilla

(37 wyników)
  • Mimo właściwych ustawień w opcjach tej przeglądarki, nie otwiera się zadna wywołana strona. W pasku pojawia sie napis: about: home Przeglądarka Chrome działa bez zarzutu. Proszę o pomoc Oto logi:
  • Nie otwiera zadnych stron ale tez nie wyswietla komunikatow o bledach. To najnowsza wersja Mozilli i nie da sie zaktualizowac (blad XML). Nie pomogla ani wersja awaryjna FF ani pelne odinstalowywanie FF. Firewall tez chyba nie blokuje (Avira AnitVir). oto logi: wklej.org/id/7190/ wklej.org/id/7191/
  • Witam, Bardzo proszę o sprawdzenie loga, prawdopodobnie mam jakiegoś reklamiarza, kiedy włączam jakąś zakładkę w przeglądarce natychmiast otwiera mi sie kolejna strona z jakimiś dziwnymi wiadomościami typu reklama etc. wklej.org/id/149022/ z góry dziękuję za pomoc! :)
  • Mozilla(4)

Witam To nie o wirach, choć po czesci może tak. Moja przeglądarka dotychczasowa nie sprawdzała sie, wirusy miałam itd, więc zainstalowałam Mozille firefox i teraz na net mogę wchodzić albo przez Mozillę, albo przez ikonkę Internetu Explorer. Mam cos usunąć???? Poradźcie, bo boję się sama cokolwiek kasować:) wklejam loga: Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 18:38:35, on 05-05-01 Platform: Windows 98 SE (Win9x 4.10.2222A) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106) ...
  • po podłączeniu do sieci, firefox sam mi się uruchamia i otwiera stronę z tekstem, że mam adwara i koniecznie muszę kliknąć w link;) żeby go usunąć, po kilku minutach to samo, aż w końcu mam otwartych kilkanaście zakładek przy skanowaniu różnymi skanerami on-line są znajdowane wirusy, kasowane, ale przy kolejnym skanowaniu znowu mam zainfekowane pliki nie bardzo wiem co robić komputer w ogóle bardzo wolno mi działa i wiesza się po kilkunastu minutach pracu w jakimkolwiek programie
  • Proszę o sprawdzenie loga z Combofix. Problem jest następujący - przy prawie każdym uruchomieniu Firefox`a mam komunikat z AVG informujący o problemie "Found Tracking Cookie.Revsci; Detected on Open". Lokalizacja ...Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles .. itd. Wersja Mozilli 3.0.11. Windows Xp Home. Wklejka wklej.org/id/107019/ pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
  • Czy może ktos mi pomóc bo mam log ComboFix i nie wiem co dalej z tym zrobic wklej.org/id/288402/
  • Od jakiegoś czasu, gdy np. szukam czegoś w google i klikam na jakiś odnośnik, coś mnie przekierowuje i trafiam na jakieś strony w stylu sex.nk czy coś w tym stylu. Jak się tego pozbyć? Brakuje mi już cierpliwości! A gdy korzystam z komputera z kimś, takie rzeczy byłyby ogromnie kompromitujące, a to przecież nie moja wina -.- Będę ogromnie wdzięczna za pomoc.
  • czy może ktoś sprawdzić tego loga i napisać mi co dalej zrobić bo wykryto mi ponad 100 zainfekownych plików. pomocy Malwarebytes' Anti-Malware 1.44 Wersja bazy definicji: 3510 Windows 5.1.2600 Dodatek Service Pack 2 Internet Explorer 6.0.2900.2180 2010-03-06 17:29:23 mbam-log-2010-03-06 (17-29-22).txt Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:\|D:\|) Przeskanowane obiekty: 144151 Upłynęło: 1 hour(s), 3 minute(s), 16 second(s) Zainfekowane procesy w pamięci: 0 Zainfekowane moduły ...
  • prosze o sprawdzenie loga:) explorer sie zamyka... mozilla dziala... nie wiem co sie dzieje:( Logfile of HijackThis v1.99.0 Scan saved at 20:47:05, on 06-04-18 Platform: Windows 98 SE (Win9x 4.10.2222A) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106) Running processes: C:\WINDOWS\SYSTEM\KERNEL32.DLL C:\WINDOWS\SYSTEM\MSGSRV32.EXE C:\WINDOWS\SYSTEM\mmtask.tsk C:\PROGRAM FILES\ALWIL SOFTWARE\AVAST4\ASHSERV.EXE C:\WINDOWS\SYSTEM\MSTASK.EXE C:\WINDOWS\EXPLORER.EXE C:\WINDOWS\S...
  • wirus?(6)

Proszę o sprawzdenia loga wklej.org/id/489153/
  • "Polski zespół lokalizacyjny ma przyjemność przedstawić Państwu wersję 1.0.2 przeglądarki Mozilla Firefox. Wydanie to poprawia szereg błędów związanych z bezpieczeństwem; aktualizacja programu jest zalecana wszystkim użytkownikom wersji 1.0 i 1.0.1 " www.firefox.pl/pobierz.html
  • www.wklej.org/id/241448/ Proszę sprawdzić czy komputer jest jeszcze zainfekowany..skanowałam i usuwałam już jakieś świństwo (główny widoczny i uciążliwy problem - reklamiarz) jeśli jeszcze coś będę musiała robić to proszę łopatologicznie wytłumaczyć blondynce w kolejności co i jak ;)
  • witam, niestety nie znam się dobrze na komputerach, a za któryms razem na gg dostalam informacje od kogos, kto po prostu stwierdzil, ze mam bardzo slabego firewalla, albo wogole go nie mam. Wygladalo to tak, jakby probowal sie wlamac do mojego komputera. Od tego czasu z komputerem sa problemy - bardzo czesto po kilku minutach uzytkowania wiesza sie mozilla, kiedy probuje uruchomic ponownie, komputer reaguje dopiero po kilku minutach, a nastepnie kolejne kilka minut trwa wylogowanie i z...
  • wklej.org/id/178685/ brak mozliwosci odinstalowania pewnego 'programu'. prosze o pomoc
  • proszę o sprawdzenie loga Logfile of HijackThis v1.99.1 Scan saved at 19:56:28, on 2006-09-25 Platform: Windows XP (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 (6.00.2600.0000) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\EvtEng.exe C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\S24EvM...
  • nie moge zainstalowac ani mozilli ani firefoxa. Programy sie sciagaja, zapisuja, a jak chce otworzyc pojawia sie komunikat 7zip unspecified error. Co to moze byc? Dzieki za pomoc street
  • Strony sie nie chcą otwierać, w ogóle strasznie wolno chodzi. Avast! wykrył i zostawił w kwarantannie konie trojańskie, ale to nie pomogło. Będę wdzięczna za pomoc, bo mam dziś akurat bardzo dużo pracy przy kompie :-) ****************************************************** C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe C:\WINDOWS\System32\RUNDLL32.EXE C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe C:\...
  • Logfile of HijackThis v1.97.7 Scan saved at 19:10:34, on 2004-10-19 Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180) Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe C:\WINDOWS\Explorer.EXE C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe C:\WINDOWS\syst...
  • komp zwalnia strasznie , wydajnosc prawie 100% przy czym uruchomiony zaledwie winamp i mozilla:/ Podsumowujac zadziała wszystko, tyle, że w zółwim tempie... dodam, ze formatowalem skurczybyka, odinstalowalem XP, zainstalowalem ponownie i jest nadal !! LOG HIJACKTHIS: wklej.org/id/21592/ pozdro i THX z góry.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się