na nerwy

(6 wyników)
  • Dziewczyny czy któraś z Was brała jakieś leki na nerwy. Moje dzieciaki mnie wykańczają, praca mnie wykańcza,jestem już zmęczona i ostatnio mam wszystkiego dość. Muszę moją psychikę trochę podratować. Ostatnio coraz częściej wrzeszczę na dzieci, fakt aniołkami nie są trzeba mówić głośno i to samo powtarzać z tysiąc razy. 2-3 godziny dziennie z nimi po wysiłku umysłowym i ciągłym kontakcie z ludźmi nie mogę tolerować takiego zachowania. Może jest coś co uspokoi moje nerwy. Pozdraw...
  • Czy wiecie co można wziąć na wielki stres, zdenerwowanie, wybuchy złości , kiedy karmi się piersią ? Co może doraźnie pomóc?
  • dziewcyny czy mozecie polecic jakies niedrogie tabletki lub krople na nerwy?? Bardzo sie denerwuje podczas przemowien publicznych a niestety takie mnie teraz czekaja w zwiazku z funkcja jaka pelnie w swojej pracy czy mozecie mi pomoc? Prosze o nazwe. Dziekuje
  • wlasciwie to budze sie i juz sa zdretwiale-cale rece, nawet jak sa wyprostowane i krew ma swobodny doplyw.Nie wiem co sie dzieje.A moze brak mi jakiegos pierwiastka lub witaminy?jakiej?Pomozcie, bo to sie stalo uciazliwe..
  • na poczatku myslalam ze boli mnie kregoslup ale to chyba bol promieniowal z nogi...dzis ze przy zgietej nodze probujac "odkrylam" ze przy zgietej np pod brode nodze zginajac sie kregoslup mnie nie boli, wiec to chybata przekleta noga boli od tygodnia (okolice uda do kolana) co to moze byc...w czasie swiat mialam grype czy to moze miec zwiazek...?co robic
  • Przeczytałam o tym, że napięcie przedmiesiączkowe można leczyć i kupiłam w aptece Mastodynon N - ziołowy preparat na alkoholu. Zażywa się po 30 kropli na małą ilość wody rano i wieczorem. Trzeba brać minimum 3 miesiące. Efekty mają być po 6 tyg. Biorę już od 1 września, czyli 2 mies. (dokładnie 9 tyg.)i stwierdzam, że na pewno pomogło mi na nerwy!!! Zobaczę teraz przed tą miesiączką, czy nie będę tak puchła i miała nadmiernego apetytu. Na pewno polecam więc Mastodynon N na nerwy!!...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się