Forum   notatka

notatka

(8 wyników)
  • Jeśli ktoś coś na ten temat wie to proszę o pomoc, mianowicie, kiedy chcę wyedytować ostatnią notatkę to wszystko jej dotyczące: edycja, usuń, publikuj i reszta zniknęła, tak samo jak reszta opublikowanych notatek (chodzi mi tu o edycję bo na blogu jest <a przynajmniej w archiwum>. ogólnie wchodząc na bloga, widoczna jest tylko i wyłącznie ostatnia notka bez możliwości komentowania i takich tam. czy ktoś coś wie czym to może być spowodowane?
  • Czy istnieje – jak tak, to gdzie to uruchomić , bądź zacznie istnieć możliwość komentowania wybranych notatek w blogu ?
  • czy moze ktoś naprawić bloga Agipolo?? mmis.blox.pl/html Nie da się wejść dzisiaj. Kobieta chciała countomat wstawić i jej notatki cholera wzięła.. Proszę o pomoc!!
  • Kochani Admini.Proszę jasno i wyraźnie napisać jak to jest.. Chodzi o to, że odnalazłam stare notatki do bloga usuniętego/skasowanego- mojego rzecz jasna( prosiłam przywrócenie go jakimś cudem-tak wiem, że blogów tych nieodzyskujecie..szkoda a może się nie chce??:)))A tak sobie jak zwykle poszukałam w wątkach na forum i znalazłam wątek mówiący o tym, że notki można znaleźć jak się bardzo pośpieszy i bardzo się chce w innych tam śmiesznych stronach wyszukiwarek..etc. A jest tak.Z c...
  • Mam taki problem, ponieważ mój adres e-mail jest "spalony", a nie chce żeby niepowołane osoby dotarły po nim na mój blog ( jest zastrzeżony, wiec nie o to chodzi), ale mam pod innym adresem, nazwą, założony blog, taki sam szablon wszystko to samo, i chciałabym przenieś notatki ( nie dużo) do nowego bloga, czy jest taka możliwość ????? Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy .
  • lkj(9)

  • Witam Miałem tu kiedyś konto pod innym nickiem, jest możliwość skasowania wszystkich swoich wątków z poprzedniego konta ? Osoby niezalogowane mają możliwość wyszukania po nicku wszystkie tematy które dany autor umieścił na forum, nie można tego zmienić? google też pokarze wątki po wpisaniu autora. Dziwnie tu jest, zero prywatności.
  • Wstawiłam szkic notki na blog, ale zapomniałam jej zatytułować. Po zapisaniu notki zdarzyło się coś dziwnego. Nie ma ikon "edytuj" , "usuń" i "publikuj". Nie mogę tej notatki usunąć, edytować ani publikować. Nie ma pod nią mojego loginu i daty, oraz napisu, że jest to wersja robocza. Nie widzę też opublikowanych notek, które zwykle były pod szkicami. Wyczyściłam już historię przeglądarki, cookies i pliki tymczasowe. Nic nie pomogło. Liczę na pomoc.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?