o2

(9 wyników)
  • z wczorajszej dostawy mamy jeszcze do sprzedania: cream dzieciecy; cream damsko-meski(mieszanka zimy i wiosny); cream damski wiosna-lato; + 2 worki z miksem recznikow,scierek,obrusow,poscieli etc... odbior osobisty w magazynie w Walbrzychu,ul.Chrobrego 51(po uprzednim tel.umowieniu sie),lub przesylka za pobraniem. osoby zainteresowane zapraszam:517924573,mail:eldritchm@o2.pl
  • otwarcie koniec lutego-poczatek marca.hurtownia bedzie sie miescic w WALBRZYCHU.w sprzedazy -cream holenderski, -koncowki kolekcji, -rzeczy nowe w fabrycznych opakowaniach. eldritchm@o2.pl
  • Od okolo 7 miesiecy zajmuję sie zbieraniem d2d oraz skupuje odziez od mieszkancow pobliskich miejscowosci. Posiadam obecnie okolo 20-30 ton towaru miesiecznie. Poszukuje osoby ktora zechcialaby zainwestowac w rozszerzenie tego biznesu do poziomu 20 ton tygodniowo. posiadam zatwierdzony biznes plan przez bank oraz zakceptowane zbiórki przez fundacje. Obecnie towar sprzedaje z prawie 20% zyskiem. W przypadku udokumentowania inwestycji oraz tym samym zwiekszenia zbiórek bank uruchomi specjaln...
  • Witam ! Potrzebuję adresy bezpośrednch importerów, gdyż chcę otworzyć hurtownię. Prosze pisać na adres agrala2@o2.pl. Z góry dziękuję Pozdrawiam Luśka
  • 2000kg odzieży sortowanej,pierwszej jakości z Holandii i Anglii, 1000szt. wieszaków, rury niklowane na 40 metrów sklepu, banner reklamowy, waga. Cena: 4400 604473709, 668116717, mard2@o2.pl
  • Witam, mamy do zaoferowania odzież z tzw. defektem ( nietrafiony prezent, uszkodzenie mechaniczne (zamek), rozerwana podszewka, przerwany szew,cały towar jest nowy, część posiada metki papierowe i zostało wycofane bezpośrednio ze sklepu ) odzież elegancka-okazjonalna oraz codzienna-sportowa zapraszamy
  • Sprzedam super cream dziecięcy-ciuszki tylko markowe,stan idealny duza część to rzeczy nowe z metkami i bez,bez plam,zabrudzeń i innych uszkodzeń,nadają się od razu na wieszak. kontakt pjp1@o2.pl
  • Sprzedam francuską odzież sortowaną damska, męska, dziecieca 25 zł/kg. Odbiór ciuchów osobisty w Warszawie lub sprzedaż wysyłkowa. Tel. 606-193-770
  • Witam serdecznie ja nie wiem moze nie te forum chetnie kupiłabym rzeczy dla swoich dzieci, w sklepie drogo a tutaj moze taniej sie da mam dwojke dzieci - corka na wzrost 134 - 140 syn - okolo roczku moje email joannamk1@op.pl serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się