Forum   oasis

oasis

(7 wyników)
  • syn ringo starra z the beatles, zak starkey ma zadebiutować na miejsce alana white'a podczas glastonbury. noel twierdzi, że zak jest "niesamowity", słyszał ktoś o nim coś wcześniej???
  • pomimo zapowiedzi noela, że nie będzie naciągał fanów i wyda taką składankę dopiero po rozwiązaniu zespołu będzie best of. dwupłytowe wydawnictwo (18 utworów wybranych przez sam zespół) wyjdzie 20/11/2006, a zatytuowane ma być 'stop the clocks'. lista utworów na razie nie została podana - wiadomo tylko, że na pewno znajdą się na niej: 'supersonic', 'importance of being idle', 'wonderwall', 'acquiesce' i 'half the world away'. mogliby jakiś nowy kawałek dorzucić... chociaż 1.
  • podobno ma nazywać się 'don't believe the truth', jest już skończony, a piopsenki to min.: 'they ain't got nothing on you, they ain't got nothing on me, 'stop the clocks', 'the importance of being idle'(faworyt noela) , 'part of the queue'(to o mieszkaniu w londynie), 'guess god thinks i'm able'(autorstwa liama) a całość wychodzi 16 maja.
  • szukam utworu oasis - 'merry xmas everybody'. jest to cover slade i nie chcę wersji oryginalnej. na kazie nie ma, na soulseek nie ma, ne e-mule nie ma. kto ma mp3, proszę o szybką odpowiedź. do jutra muszę mieć tą piosenkę...
  • jaki utwór oasis lubisz najbardziej??? czy 'live forever' jest rzeczywiście najlepsze? czy 'wonderwall' ma najwięcej fanów??? mój osobisty faworyt to...ja właściwie sam nie wiem... ale pomyślę i napiszę...
  • Moja "kolekcja" jest na razie uboga : Metallica "Whisky in the jar" Partia "Powietrze/Kobiety" Placebo "The bitter end" I to chyba wszystko...Czy jeśli macie ulubionego wykonawcę, którego płyty kolekcjonujecie (wszystkie, również live, składanki itp.) to czy kupujecie także jego single? Do każdej płyty? Wybiórczo czy wszystkie? Czym się kierujecie?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?