Forum Kuchnia Przepisy
ZMIEŃ
      obiad

obiad

(9 wyników)
    • nie tylko obiad ale też przekąski awaryjne!!! Szybkie i smaczne!! www.danianaprzyjecia.pl
    • Hej! Nie wiem co zrobić dzisiaj na obiad, bo mam "lenia" i nie chce mi się wychodzić do sklepu. Co mogę zrobić z tych składników: -jajka -mąka -bułka tarta -przyprawy -pomidory -ogórki -szczypiorek -masło -ser -makaron -ryż -kasza jęczmienna -mleko -sosy -cebula -czosnek -śmietana Będę wdzięczna za pomoc. :)
    • a gdzie pozostale dwie rodziny ? i mala uwaga : posilek w poludnie uwazany jest za mniej wazny niz ten wieczorem, dlatego rzeczywiscie sporo pracujacych Francuzow kupuje czasem salatke, sandwicza, albo danie do odgrzania w mikrofalowce. Przerwa obiadowa jednak jest bardzo przestrzegana, wszystkie biura sie wyludniaja, nie organizuje sie w tym czasie zebran. Natomiast wieczorny obiad o 20h jest swietoscia i nawet pracujace rodziny zawsze razem zasiadaja do stolu. Je sie obiad skladajacy si...
    • W składnikach na hambuger nie ma wpisanej bułki ;-)
    • Hej, Może podzielicie się jakimiś ekspresowymi przepisami na obiad? Na dobry początek podam kilka moich sprawdzonych opcji: -Fileciki z kurczaka (pokrojone na małe kawałki) posypane majerankiem i solą podsmażam na patelni dosłownie kilka minut bez żadej panierki, obok w garnku gotuje się brokuł, etc. (Podobnie jak filety z kurczaka przygotowuję polędwiczki wieprzowe) - Ekspresowa pomidorowa z bulionetki i przecieru pomidorowego + śmietana (w sumie do 30 min. gotowania), - Podob...
    • Witajcie! Mam problem z przygotowaniem obiadu dla rodzenstwa z zagranicy.przylatuja w sobote i przyjada w porze obiadu.Musze cos przygotować...myslalam o schabowych,bigosie i kapuscie kiszonej, ale przemyslalam to sobie i jednak to zly pomysl.nie dosc ze zmiana klimatu to ciezko strawne jedzenie,ale mam glowe :-) co mam zrobic?nie znam zadnych przepisow na lekki obiad, w internecie tez nic nie znalazlam procz zupy i nalesnikow.zupe zrobie kalafiorowa albo pieczarkowa, ale co na ...
    • Nie zeppelina tylko cepelina potrawa litewska.
    • smacznego...wątróbka... żołądek..ozorki.. to czemu nie gałki oczne? ogon?...to już jedzenie mięsa szczura jest chyba mniej obrzydliwe...
    • jaki mam przygotować obiad na upalne dni?
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się