Forum   oceanografia

oceanografia

(4 wyniki)
  • z tym,że geografia na studiach dziennych i uniewrsytecie, a ocenografia zarządzanie i marketing w gospdarce morskiej na studiach zaocznych na politechnice? chyba, ze bedac na geografii bede mogła sie przeniesc na politechnike na ten kierunek po pierwszym semestrze albo bedac na oceanografii przeniose sie z zaocznych na dzienne? czy da rade i co jest lepsze?
  • dostałam sę w tym roku na mój wymarzony kierunek-oceanografię, ale dookoła wszscy sie w głowy stukają i pytają co bede robiła, gdyu to skończę. przyznaję, że nie myślałam o pracy, wybierając takie a nie inne studia, ale zcy powinnam tego żałować??
  • Problem - wybór studiów... heheh próbowało się na lekarsko-dentystyczne, no ale nie wyszło i co zostało? -UG oceanografia -Akadmeia Morska Gdynia zarządzanie przedsiębiorstwem -Akademia Medyczna Gdańsk analityka medyczna No i nie wiem. Niby medyk to renoma itp.,ale co po tej cholernie ciężkiej i chyba nudnawej analityce będę miał? Moska - mały prestiż, studia raczej ekonomiczne;)A oceanografia hmmm też nic pewnego;) Napiszcie, co myslicie o tym mixie. pozdr!
  • TOP 10 unikatowych kierunków studiów w Polsce (no oprócz nr 6): www.wykop.pl/link/227727/10-kierunkow-studiow-po-ktorych-kazdy-bedzie-chcial-cie-znac Który Ty byś wybrał?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się