Forum   orły

orły

(447 wyników)
 • jak widać również redaktorzy również nie były orłami
 • Już padły jakieś propozycje ewentualnego wydobycia "Orła" po ewentualnej jego identyfikacji, czy uważacie że taka operacja jest potrzebna , zważywszy na to ze jednak jest to masowa mogiła ponad 60 osobowej załogi,? Czy jednak powinien pozostać tam gdzie jest. Swoją drogą w pobliżu Helu leży niemiecki OP prawdopodobnie typu VII , były jakieś plany jego wydobycia ale jakoś to ucichło .Nie wiem czy to chodzi o ten sam Niemiecki OP ale jeden leży na wraku XIX wiecznego żaglowca ,i dlatego u...
 • Bo jakoś cicho o tym epokowym gazetkowo-trójkowo-prezydenckim performansie-romansie. Czyżby orzeł odleciał w siną dal? A co z metką na Pałacu? I kto zebrał najwięcej ulotek? MZO???
 • Jakie (wy)czyny Polaków symbolizuje ten pomnik? Myślę, myślę i nic nie przychodzi mi do głowy. W tym najniższym orle dostrzegam zwiastuna rządów P Krzystka, tego nieco wyżej, diałalność "podziemną" Jurczyka, a ten najwyższy, to kto?
 • lodzkifutbol.pl/wp-content/uploads/2011/10/tomaszewski.jpg Dla nowego posła nie mam mowy o zmianie lidera. - Premier Kaczyński do złudzenia przypomina mi świętej pamięci pana Kazimierza Górskiego. Teraz jestem jednym z jego orłów. Chciałbym, żeby wszyscy byli jego orłami i żebyśmy wszyscy po prostu spełniali i realizowali taktykę trenera Jarosława Kaczyńskiego - dodaje Tomaszewski. Janku! Na Białorusi wszystkie orły spełniały i realizowały taktykę trenera Łukaszenki i co z tego wyszło?
 • www.fronda.pl/a/posel-rozchorowal-sie-od-kontaktu-z-czekoladowym-orlem,28387.html -sama chemia, spulchniacze regulatory kwasowości substancje alergenne oto kwintesencja polskosci a`la Komorowski..
 • DYMAĆ ORŁA BIAŁEGO niech będzie ogólnopolskim hymnem święta nipodległości 11 listopada 2012 roku. A Gazeta wyborcza niech nieszczędzi grosza na promocję. Zróbcie też sondarz ilu polaków będzie chciało świetować na paradach marszach i wiecach słuchając i śpiewając o Dymaniu Orła Białego. Druga propozycja Dymać Spalonych w Jedwabnem mam nadzieję że w rok Tymański zrobi jakiś fajny kawałek tytuł oferuję gratis !!!
 • Czołem:) Za dziennikiem "Rzeczpospolita": "Żyjące w polskich Karpatach orły przednie zaczynają tokować i odbudowywać gniazda - informuje Marian Stój z Komitetu Ochrony Orłów. - Od kilku dni obserwujemy ożywienie wśród orłów przednich. Zaczynają tokować, a niektóre poszerzają już zeszłoroczne gniazda - powiedział Stój. Jego zdaniem, takie zachowanie jest wynikiem łagodnej zimy. - Temperatury powietrza z każdym dniem są coraz wyższe, zszedł już śnieg. W konsekwencji prowadzi to do z...
 • długo nie postoi
 • Bardzo w porządku, że Pan Profesor mówi, że to bzdura z tymi trzema pokoleniami, i bez względu na idee powstania takowego, pomniki nie przedstawiające konkretnych osób, np. Hitlera, należy szanować, z odpowiednim komentarzem na cokole oczywiście.
 • Awaria na Centralnym, młody z mikrofonem łapie jakiegoś księdza i zadaje mu pytanie. Tylko orły z tvn mogły wpaść na tak inteligentne: "i co, jak w piekle?" W czym centralny, nawet bez światła, przypomina piekło to tylko może wyjaśnić w rozmowie z Palikotem, dociekliwa Monisia O.
 • Toż to przecież "kibole" Śląska Wrocław.
 • Na amarantowym (jasna czerwień wpadająca w róż z odcieniem fioletowym) tle, biały orzeł unosi się do lotu. Po prawej biały napis "PJN" - to logo partii, które zaprezentowano w niedzielę. - Mamy orła, który się wznosi do lotu i wie, czego chce. Jest odważny i młody. Widać, że to nie jest stary orzeł, któremu się nie chce, tylko[b] to jest młody orzeł, któremu się chce [/b]- opisywała je szefowa ugrupowania Joanna Kluzik-Rostkowska. :))))))
 • bo już się pogubiłęm
 • A kogo miał zaprosić Kaczyński? Jak nie profesorów ekonomi? Magistra Rostowskiego? Jego kolegę po fachu magistra Jacka Kurskiego?
 • Na stronie kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego widnieje orzeł w koronie. Bardzo podobny do godła Polski, ale... niebieski. Czy to polskie godło, profanacja czy artystyczna wariacja na temat? - Jak jest określone w art. 28. ust. 1 Konstytucji z 1997: Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu - pisze nam internauta, który wysłał nam wiadomość o tym, że na stronie kandydata na prezydentaJarosława Kaczyńskiego godło jest niebieskie.
 • Początek tego artykułu mnie zainteresował. Przeczytałam dalej, bo chciałam zobaczyć, jaka jest ta "prawdziwa" wizja Górnego Śląska, w odróżnieniu od tej, jaką wszyscy znamy, tj. tej o biesiadowaniu, sprośnych żartach i robotniczych klimatach. Okazuje się, że ta "prawda o Śląsku" to najzwyklejszy spis pobożnych życzeń megalomana. A już to o potrzebie większej liczby świątyń, w których wszyscy osiągniemy doskonałość, totalnie mnie powaliło swoim dogłębnie naiwnym urokiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?