Forum   sano

sano

(10 wyników)
  • Dzisiaj widziałam w Sano Maxi wielką informację na temat tego, że e-sklep już otwarty. Przeczytałam regulamin i wszystko i rewelacyjnie! Takiego czegoś brakowało w Koszalinie! W Poznaniu, czy innych większych miastach to już standard. Zamówienia realizowane są od 80zł, dowóz 10zł. A powyżej 150zł za darmo. I można przy odbiorze płacić kartą!! Rewelacja!! To mój nowy sposób na zakupy (4 piętro, bez windy i częsty brak faceta) :).
  • Wiem, że pytanie jest dziwne, ale Lidl to chyba jedyny sklep sieciowy, który powstał w Koszu. Czy mając do wyboru Sano albo Lidla macie dylemat? Co wybieracie?
  • "Na Fordońskiej potrafiłem rozpędzić tą maszynę do 110 km/h" - przy dopuszczalnej prawem dla autobusów 70km/h.
  • Witam wszystkich :-) mam pytanie odnosnie firmy Dossche. Czy ktos z Was tam pracowal albo wciaz pracuje. Interesuje mnie cale zagadnienie PH (targety - jak bardzo odbiegaja od rzeczywistosci, warunki placowe, dodatki pozaplacowe, mozliwosc awansu, wlasciwie wszystko co wiecie :-) i jesli ktos ma taka wiedze to jak ta firma ma sie do firm Josera czy Sano. Dodam, ze mowa o regionie poludniowej Polski.
  • -"w zdrowym ciele zdrowy duch" napiszcie proszę jak dbacie o swoją kondycję fizyczną. Ja z postanowieniem od Nowego Roku zaczęłam od jazdy na rowerku i ćwiczeń w fitness clubie dwa razy w tygodniu.Nie daję się a Wy?
  • Proroctwa "Podlasianki" Anonimowa wizjonerka "Podlasianka" przepowiadała także losy narodów po trzeciej wojnie światowej, kiedy to: "powstaną ludy Azji przeciw Europie". Twierdziła, że powstaną Stany Zjednoczone Europy, a ich stolicą ma być Warszawa, która obok Paryża i Tokio będzie największym miastem świata. W innym fragmencie swojej wizji twierdziła, że sam Chrystus przekazał jej, iż: "Nie do Germanów, lecz do Słowian należy przyszłość Europy. Polska jest wezwana do wielkiej mis...
  • Mieszkam w Zielonej Górze. Miasto jst niewiele większe od Koszalina (118.000 do 108.000) a są u mnie 4 hipermarkety (auchan, carrefour, tesco i marro cash and carry. Jak ostatnio byłem na wczasach po Koszalinem chciałem zrobić większe zakupy. Chciałem je zrobić w hipermarkecie ale nieststy nie było to możliwe bo ani jednego hipermarketu po prostu w Koszalinie ... nie ma. To chyba jedyne większe miasto w Polsce gdzie nie ma hipermarketu. pzdr
  • Co o tym myslicie???
  • Potrafię sobie to przetlumaczyć doslownie, ale być może istnieje jakis "gotowiec" :) Z przyslowiami zazwyczaj jest tak ze wcale ich się nie tlumaczy doslownie, więc przezornie pytam. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
  • Mieszkam poza Polska, ale czasami bywam w Koszalinie i okolicach i chetnie robie mniejsze lub wieksze zakupy (nie tylko typowo polskich artykulow). Przetestowalam juz wiele sklepow, porownywalam ostatnio ceny w "Sano", "Maxi-Sano", "Torgu" i wlasnie w sklepie w "Odysei" ("Stan-Market" czy jakos tak) i wyszlo absolutnie na korzysc tego ostatniego. Mialam zakupy za ok. 200 zl i dodatkowo dostalam kupon na kregielnie, a porownujac ceny tych samych rzeczy w Torgu i Sano wydalabym odpowiedni...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?