Forum   owczarek kaukaski

owczarek kaukaski

(4 wyniki)
  • Mój owczarek kaukaski od trzech tygodni kuleje na tylnią nogę. Ruszałem go po tej chorej nodze lecz on nie reaguje na ból.Co trochę widać ,że powinno być lepiej to znów chodzi na 3 łapach.Co to może być?
  • pROSZĘ POPSIADACZY TEJ RASY O SPOSOBACH TRESURY TEJ RASY I OSIĄGNIĘTYCH EFEKTACH.Chcę wytresować jako psa strużujacego.Mójpies ma 6 miesięcy.
  • Witam Wszystkich, Mam 5-cio letnią sukę owczarka niemieckiego, chcę dokupić szczeniaka owczarka kaukaskiego - psa. Oba psy będą pilnować obejścia. Czy połączenie tych dwóch ras jest dobrym pomysłem? Suka jest nieagresywna, typowo milusińska i bardzo przywiązana, ale potrafi też stróżować kiedy trzeba.
  • Moja kaukazica (5lat) ma na skórze grzbietu owrzodzenie ok 1x1cm w miejscu w którym złapała jesienią kleszcza. Do niedawna to był zaledwie ślad niewiele większy od krostki ale ostatnio gwałtownie się powiększył. Kilka dni temu (w wyniku mrozu?) z owrzodzenia zaczęła wydzielać się cuchnąca wydzilina. Podczas największych mrozów pies spał w domu wówczas zauważyłem powiększenie się wrzodu. Miejsce przemywam wodą utlenioną. Do tej pory, postępując wg. informacji uzyskanej od hodow...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się